Dzintaru mežaparks

Aprīļa sākumā gaisa temperatūra var pakāpties līdz +18 grādiem 0

Šīs nedēļas nogalē Latvijā ieplūdīs krietni mitrāks un siltāks gaiss, prognozē “Global Forecast System”.

VIDEO. “Mēs nepublicējam šādu saturu parasti, bet šoreiz…” Restorāns brīdina kolēģus par kādu patiesi pretīgu apmeklētāju rīcību
TV24
Tik daudz raķešu nav lidojis kopš kara sākuma! Slaidiņš par notiekošo frontes līnijā 57
Kokteilis
Pa kuru laiku tās pazuda? 80. gados dzimušie bija pēdējie, kas pieredzēja šīs 11 lietas
Lasīt citas ziņas

Marta pēdējā diennaktī valsti šķērsos ciklons, pamatīgi snigs un līs. Sagaidāms, ka sestdien, 1.aprīlī, Latvija būs uz robežas starp aukstu gaisu ziemeļaustrumos un siltu gaisu dienvidrietumos, iespējama migla un nokrišņi. Šībrīža prognoze par maksimālo gaisa temperatūru sestdien ir no +4 grādiem vietām Vidzemē un Latgalē līdz +15 grādiem Kurzemes dienvidos.

Svētdien jau Latvijas lielākajā daļā prognozēta gaisa temperatūras paaugstināšanās līdz +13..+18 grādiem, vietām iespējams pērkona negaiss. Sagaidāms, ka pūtīs lēns līdz mērens dienvidrietumu vējš, līdz ar to Kurzemes rietumu piekrastē un Ziemeļvidzemes piekrastē gaisa temperatūra nepārsniegs +7..+10 grādu un iespējama migla.

CITI ŠOBRĪD LASA

Atbilstoši pašreizējai prognozei pirmdien, 3.aprīlī, Latviju atkal šķērsos aukstā atmosfēras fronte, gaidāms lietus un ar ziemeļrietumu vēju atgriezīsies vēsāks laiks.

“Global Forecast System” ir ASV Nacionālās okeānu un atmosfēras pārvaldes datormodelis, kas, ik pēc sešām stundām veicot aprēķinus, prognozē laikapstākļus visā pasaulē.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.