Jūrmalas mērs Gatis Truksnis

Par cik tūkstošiem gada laikā palielinājušies Trukšņa iekrājumi? 26

Gada laikā Jūrmalas mēra Gata Trukšņa (ZZS) iekrājumi palielinājušies gandrīz par 20 000 eiro, liecina Valsts ieņēmumu dienestam iesniegtā amatpersonas deklarācija.

Reklāma
Reklāma
Šī prece pazudīs no “Rimi” plauktiem! Tirdzniecības tīkls ievieš jaunu biznesa stratēģiju – kas vēl tiks izņemts no sortimenta?
Mājas
7 priekšmeti, ko saskaņā ar fen šui nevajadzētu turēt guļamistabā – tie var ietekmēt emocionālo labsajūtu
Pekina plāno pārņemt Putina impēriju? Eksperts atklāj, kāpēc diktators šoreiz ir patiesi nobijies
Lasīt citas ziņas

2019.gadā Truksnis deklarēja 4000 eiro skaidras naudas uzkrājumus, kā arī vairāk nekā 32 400 eiro bezskaidras naudas uzkrājumus.

Savukārt 2020.gadā viņa amatpersonas deklarācijā jau ir norādīti 6000 eiro skaidras naudas uzkrājumi un vairāk nekā 50 000 eiro bezskaidras naudas uzkrājumi.

CITI ŠOBRĪD LASA

Pērn pašvaldības domē Truksnis nopelnījis 43 667 eiro. Vēl viņš saņēmis 9448 eiro apdrošināšanas atlīdzību.

Deklarācijā ir norādīts arī 44 780 eiro aizdevums, ko izsniedzis pilsētas galva.

Trukšņa īpašumā joprojām ir 2005.gada izlaiduma “Kia Sportage” automašīna, kā arī zeme Jūrmalā.

LETA jau ziņoja, ka 1.jūlijā Jūrmalas dome par domes priekšsēdētāju ievēlēja līdzšinējo kūrortpilsētas mēru Truksni.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.