Ekonomika
Bizness

Pasaules līmeņa funkcionālā dizaina produkts – pirmie “Don’t panic” automatizēti roku dezinfekcijas stendi lielveikalā0

Publicitātes foto

Rūpējoties par veikala apmeklētāju un klientu drošību, universālveikalā “Stockmann” uzstādīti Latvijā izstrādātie inovatīvie roku dezinfekcijas stendi, portālu LA.LV informēja SIA “Stockmann” mārketinga vadītāja Dace Kokina.

“Stockmann” pirmais ieviesis šo stendu lietošanu Latvijā, apliecinot atbalstu Latvijas uzņēmuma “Don’t panic” krīzes laikā izstrādātajam inovatīvajam produktam.

“Stockmann” ir pirmā tirdzniecības vieta Latvijā, kurā ir uzstādīts pašmāju dizainera Mārča Ziemiņa zīmola “Don’t panic” izstrādātais pilnībā automātizētais roku dezinfekcijas stends.

Šis stends ir aprīkots ar sensoru – novietojot rokas zem sensora, automātiski tiek izsmidzināts roku dezinfekcijas līdzeklis. Tādejādi cilvēks tiek pasargāts no liekas pieskaršanās virsmām publiskajā telpā.

Vienā sensora darbības reizē dezinfekcijas līdzeklis tiek izsmidzināts 1ml apjomā, kas ir pietiekami, lai dezinficētu rokas un tajā pašā laikā nodrošinātu taupīgu dezinfekcijas līdzekļa lietošanu, novēršot arī slapjuma veidošanos pie stenda, kas mēdz būt problēma, ja dezinfekcijas līdzekli izsmidzina vairāk nekā nepieciešams.

Publicitātes foto

Roku dezinfekcijas stends ir ne tikai drošs un praktisks, bet arī ar estētisku un gaumīgu dizainu, kas veikala telpās nepieciešamos drošības veikšanas pasākumus padara klientiem vizuāli pievilcīgākus, tādējādi motivējot klientus tos vairāk izmantot.

“Mēs esam gandarīti, ka ar šādu inovatīvu risinājumu varam radīt vēl modernāku un drošāku iepirkšanās vidi mūsu universālveikala klientiem.

Kā arī – atbalstīt Latvijas jaunos uzņēmumus un veikala apmeklētājiem piedāvāt iepazīties ar latviešu funkcionālā dizaina augsto līmeni – gan to dizainiskajā, gan praktiskajā izpildījumā.

Šis viennozīmīgi ir pasaules līmeņa funkcionālā dizaina produkts un mums prieks par tā pieejamību mūsu klientiem,” izvēli uzstādīt šādu roku dezinfekcijas stendu universālveikalā komentē “Stockmann” vadītāja Dace Goldmane.

Universālveikalā “Stockmann” tiek ievērotas drošības prasības, lai iepirkšanās veikalā būtu droša gan klientiem, gan darbiniekiem.

Saistītie raksti

Apmeklētāji, kā arī darbinieki, tiek aicināti dezinficēt rokas, ievērot divu metru distanci un iespēju robežās norēķinus veikt ar elektroniskajiem maksāšanas līdzekļiem.

Papildu drošības pasākumiem uz vietas veikalā, “Stockmann” ir izveidojuši risinājumus, lai veikalā varētu iepirkties attālināti – plašs “Stockmann” pārtikas nodaļas klāsts ir pieejams ēdienu piegādes aplikācijā “Bolt Food”, kosmētikas preču klāstu var iegādāties ar pakalpojumu Pasūti no veikala, bet sieviešu, vīriešu un bērnu apģērbus un aksesuārus, kā arī mājas preču nodaļas sortimentu var iegādāties nupat atvērtajā e-veikalā “www.stockmann.lv”.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
Raivis Šveicars
Ekonomika
Pie durvīm klauvē 6G. Izstrādāts pirmais “Wi-Fi 6” rūteris
1 diena
ZD
Zigfrīds Dzedulis
Ekonomika
Vai Latviju sagaida zemes dzīļu rakšanas drudzis? 2
1 diena
LE
LETA
Ekonomika
Atklāj, cik gada laikā nopelnījis korupcijā apsūdzētais bijušais Latvijas Bankas prezidents Rimšēvičs 1
1 diena

Lasītākie

LA
LA.LV
Ekonomika
Skaļi minējumi, kāpēc rudenī daudzi pametīs Latviju
3 stundas
VB
Valdis Bērziņš
Pasaulē
Tramps turpina šķelt ASV jeb svētki skarbo runu ēnā
5 stundas
LA
LA.LV
Latvijā
Veste varēja izglābt dzīvību. Kā atpūtnieku laivu brauciens pārvērtās ļaunākajā murgā
4 stundas
AK
Aija Kaukule
Kultūra
Sēdvietu plānošana šobrīd atgādina “kuģu šaušanu”! Saruna ar Liepājas teātra direktoru Herbertu Laukšteinu
8 stundas
LE
LETA
Latvijā
Lūdz laiku, lai spētu izvērtēt “Marsa parka” atbilstību Valsts aizsargājamo kultūras pieminekļa statusam
7 stundas