Foto-LETA/AFP

Pēc Parīzes terora aktiem Polija atsakās uzņemt imigrantus 26

Pēc naktī uz 14.novembri notikušajiem terora aktiem Parīzē, kuros noslepkavoti vismaz 128 cilvēki, Polija nevar uzņemt imigrantus, kas nelegāli ieradušies Eiropas dienvidvalstīs un kurus iecerēts sadalīt atbilstoši Eiropas Savienības (ES) kvotām, paziņojis jaunās valdības Eiropas lietu ministrs Konrāds Šimanskis.

Reklāma
Reklāma
Trampam atliek bezspēcībā vien noplātīt rokas: Putins atdzīvina 3 klasiskās Kremļa taktikas
FOTO. VIDEO. “Tur ir ļoti daudz VUGD automašīnu, glābēji kaut kur skrien!” Aculiecinieks ziņo par biedējošu skatu galvaspilsētas centrā 16
Krievijā masveidā atceļ tradicionālās 9. maija parādes. Kas pēkšņi noticis?
Lasīt citas ziņas

Komentārā, kas publicēts labēji orientētajā ziņu vietnē “wPolityce.pl”, Šimanskis norādījis, ka jaunā Polijas valdība jau iepriekš iebildusi pret saistībām uzņemt savu daļu imigrantu saskaņā ar ES pārdales shēmu.

Tagad, “ņemot vērā traģiskos notikumus Parīzē, mēs nesaskatām politiskas iespējas [to] īstenot,” raksta Šimanskis.

CITI ŠOBRĪD LASA

Šimanskis oficiāli savā amatā stāsies pirmdien, pie varas nākot valdībai, kuru izveidojusi konservatīvā partija “Likums un taisnīgums”, kas uzvarēja oktobrī notikušajās vēlēšanās, sakaujot liberālāk noskaņoto centriski labējo līdzšinējo valdošo partiju “Pilsoniskā platforma” (PO).

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.