Ekrānuzņēmums/Degpunktā

“Pēkšņi dzirdu – troksnis, viss iegrimst, stends saliecas uz priekšu, prece nobirst.” Šoferis lielā ātrumā iebrauc “Maxima” ēkas sienā 0

Pirmdien, 31.augustā, Pļavniekos kāds auto “Škoda” šoferis lielā ātrumā iebraucis veikala “Maxima” ēkas sienā, bet pēcāk nesekmīgi centās no avārijas vietas aizbraukt, vēstīja raidījums “Degpunktā”.

KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO. Vai apprecējusies? Madara Kiviča soctīklos nomainījusi uzvārdu – viņa atklāj patieso iemeslu 29
8 stundas
LA
LA.LV
Ziņas
“Ir prātam neiedomājas lietas, kas notiek!” Lato Lapsa par Indriķa Latvieša jaunāko grāmatu “Nāve” 99
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO. Mūziķi Lauri Reiniku, piedraudot ar apsardzi, izdzen no vēsturiskas vietas par nepiemērotu apģērbu 48
1 diena
Lasīt citas ziņas

“Stāvu veikalā pie kases un pēkšņi dzirdu – troksnis, viss iegrimst, stends saliecas uz priekšu, prece nobirst. (..) Paldies Dievam, kase atradās bišķi tālāk, citādāk mani arī notriektu.

Es, protams, izgāju uzreiz ārā paskatīties, kas notiek. Viņš šeit [rāda stāvlaukumu] stāvēja, tieši pretī šai bedrei un taisījās laisties projām.
CITI ŠOBRĪD LASA

Viņš bija drīzāk nobijies [nekā agresīvs]. Es viņu mēģināju aizturēt, nepieļaut viņa aizbraukšanu, bet viņš tomēr aizbrauca,” pastāstīja veikala darbiniece Žanete.

SAISTĪTIE RAKSTI

Šoreiz veiksme bija likumsargu pusē un aprakstam līdzīgs auto ar attiecīgajai avārijai raksturīgiem virsbūves bojājumiem pamanīts turpat netālu, Keldiša ielas apkaimē.

Pie automašīnas policisti aizturējuši arī pašu vadītāju, aptuveni piecdesmit gadus vecu vīrieti. Šoferis aizvests pie veikala, lai veiktu atpazīšanu. Arī alkohola koncentrācijas pārbaude izelpā apstiprinājusi sākotnējās aizdomas. Alkometra mērījuma rezultāts uzrādīja 1,65 promiles.

Plašāk pievienotajā “Degpunktā” sižetā: