Aglonas bazilika.
Aglonas bazilika.
Foto: Einārs Dravenieks/LETA

Pirmā svētceļnieku grupa jaunedēļ dosies no Rīgas uz Aglonu 0

Pirmā svētceļnieku grupa no Rīgas uz Aglonu dosies jaunnedēļ, 1.augustā, aģentūra LETA noskaidroja Latvijas Romas Katoļu baznīcā.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Neticami, bet tava auto marka atklāj par tevi vairāk, nekā spēj iedomāties
14 iecienīti produkti, kuru sastāvā ir vielas, kas var veicināt vēža veidošanos 3
Ukraina pazemo Putinu, pārkāpjot vienu “sarkano līniju” pēc otras
Lasīt citas ziņas

Šis svētceļojums sāksies no Rīgas Kristus Karaļa draudzes un Rīgas svētā Jēkaba katedrāles. Pirmajā dienā plānots nonākt līdz Ulbrokai, nākamajā dienā iet līdz Ikšķilei, pēc tam nonākot Ķegumā. 4.augustā gājiens noslēgtos Jumpravā, 5.augustā – Aizkrauklē, 6.augustā – Secē,7.augustā – Sēlpilī. Nākamās dienas galamērķis būs Jēkabpils, tad – Vīpe, Rožupe, Vecvārkava un Aizkalne. Savukārt finišu jeb Aglonu svētceļnieku grupa plāno sasniegt 13.augustā.

Svētceļojumam var pievienoties arī tā gaitā jebkurā citā svētceļojuma dienā. Dienā vidēji plānots noiet 17 līdz 25 kilometrus. Bērniem līdz 18 gadu vecumam obligāti līdzi ir jāiet vecākiem vai pieaugušajam aizbildnim.

CITI ŠOBRĪD LASA

2.augustā uz Aglonu no Iecavas dosies arī svētceļnieku grupa no Iecavas Svētā Antona katoļu baznīcas draudzes. 3.augustā – Rīgas Svētā Alberta draudze, 4.augustā – Krustpils Vissvētās Trīsvienības baznīcas draudze, 7.augustā kopīgā svētceļojumā dosies Rīgas Svētās Terēzes draudze, Rīgas Katoļu ģimnāzijas un Liepājas Katoļu pamatskolas draudze. 8.augustā no Ludzas dosies Rīgas Svētā Franciska draudze, 9.augustā dosies Siguldas katoļu draudze un Krāslavas Svētā Ludvika Romas katoļu draudze, 10.augustā dosies svētceļnieki no Barkavas un kā pēdējie svētceļojumā dosies svētceļnieki no Vaboles.

Vissvētākās Jaunavas Marijas debesīs uzņemšanas svētki Aglonā notiks 15.augustā.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.