Politologs: Kariņa atkāpšanās varētu glābt “Jaunās Vienotības” popularitātes kritumu 80

“Kariņa kungs ir pieļāvis milzīgu kļūdu un nav mācījies no saviem politiskajiem kolēģiem un viņu rīcību iepriekšējos skandālos,” komentējot skandālu par ārlietu ministra Krišjāņa Kariņa lidojumiem ar privātreisiem, saka politologs Filips Rajevskis TV24 raidījumā “Dienas personība ar Veltu Puriņu”.

Reklāma
Reklāma
FOTO. Ziemeļkorejas līderis uzdāvina Putinam greznu portretu, kas lika apklust…
Eksperts nāk klajā ar fatālu paredzējumu: Krievija izmantos kodolieročus neatkarīgi no tā, vai Rietumi apbruņos Ukrainu 181
Ukrainas jaunākajam ierocim vajadzētu nopietni sabiedēt krievu “stratēģus” Krimā – rezultāts Krieviju pamatīgi apkaunotu 168
Lasīt citas ziņas

Politologs uzskata, ka Latvijā vienmēr iegūst tie, kas uzņemas politisko atbildību. “Bet tie, kas iekrampējas krēslos, zaudē uz ilgu laiku iespēju piedalīties politikā. Jo Latvijā tos, kuri uzņemas atbildību, mīl, ciena un izturas pret viņiem daudz pielaidīgāk, nekā pret tiem, kuri līferē, iekrampējas krēslā un pēc tam meklē vainīgos,” tā F.Rajevskis.

F.Rajevskis norāda, ka Kariņa kunga reakcija uz notiekošo var atstāt graujošu iespaidu uz viņa politiskajām izredzēm, kā arī esošā situācija gremdē politisko partiju “Jaunā Vienotība” un pat valdību. Lidojumu skandāls arī ietekmē premjeres Evikas Siliņas darbu, jo viņai nepārtraukti ir jāatbild uz jautājumiem, kāda būs viņas rīcība un lēmumi attiecībā uz K.Kariņu.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Politikā vislabākais indikators partijām ir vēlēšanas un reitingi. Šajā gadījumā K.Kariņa atkāpšanās varētu glābt popularitātes kritumu un “Jaunās Vienotības” tēlu sabiedrības un viņu vēlētāju acīs,” skaidro politologs, uzsverot, ka politika ir komunikācijas māksla.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.