Princis Harijs un Megana Mārkla Āfrikā apmeklē graustu rajonu

Prinča Harija sieva Megana: “Tā bija reāla ielaušanās mūsu un dēliņa Ārčija privātajā dzīvē!” 8

Saseksas hercogi vērsās tiesā pēc tam, kad paparaci mēģināja nofotografēt viņus pašus, viņu īpašumu un viņu vienu gadu veco dēliņu. Visbeidzot tapis zināms, ka 36 gadus vecais princis Harijs un 39 gadus vecā Megana Mārkla tiesā ir panākuši to, ka iegūtās fotogrāfijas ir aizliegts jebkur publicēt.

Reklāma
Reklāma
“Kad esi ko parādā VID, atgādinājumi nāk nemitīgi, bet, ja esi strādājošs pensionārs, neviens neatgādina…” Iveta par pensionāru iespējām saņemt pārrēķinu
Kokteilis
Auns – Minhene, Lauva – Parīze: kuru Eiropas pilsētu vajadzētu apmeklēt tavai zodiaka zīmei 19
Mājas
Vārītus rīsus nedrīkst uzglabāt ilgāk par vienu dienu! 10 bieži pieļautas kļūdas gatavojot, kas var izraisīt saindēšanos ar pārtiku
Lasīt citas ziņas

Jau ziņots, ka šī gada sakumā Megana kopā ar princi Hariju un abu dēliņu Ārčiju pārcēlās uz dzīvi ASV. Sākumā viņi dzīvoja Kalifornijā, bet pēc tam iegādājās plašu māju Santabarbarā. Tur viņus sāka “medīt” paparaci.

Princis Harijs un bijusī amerikāņu aktrise policijā ziņoja, ka virs viņu īpašuma zemā augstumā lido bezpilota aparāti. Droni sākuši riņķot virs viņu īpašuma jau 5:30 no rīta un darījuši to visas dienas laikā līdz par 19:00 vakarā. “Dienu no dienas droni bija dzirdami lidināmies virs īpašuma – traucēja mūsu kaimiņiem un neļāva gulēt mūsu dēlam,” – bija teikts Saseksas hercogu iesniegumā.

CITI ŠOBRĪD LASA

Bez tam paparaci bija centušies atrast dažādus ceļus un bija pat izgriezuši dažus caurumus sētā. “Tas bija patiesi necienīgi un šokējoši, tā bija reāla ielaušanās mūsu un mūsu dēliņa Ārčija privātajā dzīvē,” – sacījusi Megana Mārkla.

Pāris šo lietu iesniedza tiesā, akcentējot, ka vēlas izdarīt visu, lai, pirmkārt, aizsargātu paši sevi un savu bērnu no šī nekaunīgā neprāta.

Par cik Saseksas hercogi nezināja, kura tieši izdevuma pasūtījums tas ir, viņi vērsās tiesā ar aizliegumu publicēt jebkur un jebkādas fotogrāfijas, kas iegūtas bez saskaņošanas ar viņiem pašiem.

“Visu vasaru Saseksas hercogi vāca dažādus pierādījumus par uzņemtajām nelikumīgajām fotogrāfijām viņu īpašumā. Visbeidzot pirms dažām dienām tiesa ir notikusi. Un tai ir veiksmīgs iznākums. Viņu ģimene ir ieguvusi tiesisku aizsardzību un jebkurš, kurš publicēs paparaci iegūtās fotogrāfijas bez saskaņošanas ar Saseksas hercogiem, maksās milzīgas naudas summas soda naudā,” – izdevumam “The Sun” pastāstījusi Saseksas hercogu advokāts Maikls Kumps.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.