Kokteilis
Apbrīno

Princis Čārlzs nolēmis pirmdien neatgriezties pie saviem pienākumiem britu karaliskajā ģimenē0

Princis Čārlzs, pildot karaliskos pienākumus

Augusts ir tradicionāli tas mēnesis, kad lielākā daļa karaliskās ģimenes pārstāvju dodas pelnītā atpūtā. Šogad izņēmumu ir pieļāvuši vienīgi princis Viljams un Keita Midltone, kas nedēļas atvaļinājumā devās jūlijā un šobrīd aktīvi turpina pildīt karaliskos pienākumus.

Karaliene Elizabete II ar vīru, princi Filipu, ir devušies atvaļinājumā un atpūšas Balmoralas rezidencē, bet princis Čārlzs ar sievu Kamillu – savā Skotijas rezidencē Birkhollā. Un, kā noskaidrojies, lai arī princim Čārlzam pie pienākumiem būtu bijis jāatgriežas jau nākošo pirmdien, viņš savu atvaļinājumu izlēmis pagarināt par veselu nedēļu un tā iemesls ir ļoti amizants un vienlaikus cilvēcīgs.

Vietējie iedzīvotāji labi zina, ka Skotija ir ļoti iecienīta makšķernieku zeme un princis Čārlzs nav izņēmums. Šogad esot tik lielisks loms, ka esot grēks to laist garām. Šī iemesla dēļ Čārlzs vēl nedēļu nebūs redzams un dzirdams pildot savus pienākumus britu karaliskajā ģimenē.

Zināms, ka makšķerēšana ir viens no iecienītākajiem karalienes Elizabetes II vecākā dēla vaļaspriekiem. Vēl princim patīk spēlēt polo, agrāk viņš aizrāvās ar medībām, tāpat viņam patīk zīmēt ar akvareļa krāsām un ļauties dažādiem dārza darbiem – šis hobijs viņam ir kopīgs ar vedeklu, Keitu Midltoni. Prinča Čārlza rezidences dārzā augot ne tikai dažādi dekoratīvie augi, bet arī augļi un dārzeņi, kurus viņš cenšoties izaudzēt bioloģiski, nepielietojot nekādus pesticīdus un citu ķīmiju.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.

Saistītie raksti
LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.