“Protams, joprojām ir dumpinieki!” Okmanis skaidro depozīta sistēmas ēnas puses 39

Vai šobrīd mazie tirgotāji ir jau apraduši ar situāciju depozīta sistēmā un taras nodošanas kārtību? Vai joprojām ir dumpinieki, kas iet un aktīvi iestājas pret šo sistēmu? To TV24 raidījumā “Uz līnijas” jautājām veikalu tīkla “LATS” valdes priekšsēdētājam Raimondam Okmanim.

Reklāma
Reklāma
FOTO. Ziemeļkorejas līderis uzdāvina Putinam greznu portretu, kas lika apklust…
Eksperts nāk klajā ar fatālu paredzējumu: Krievija izmantos kodolieročus neatkarīgi no tā, vai Rietumi apbruņos Ukrainu 181
Ukrainas jaunākajam ierocim vajadzētu nopietni sabiedēt krievu “stratēģus” Krimā – rezultāts Krieviju pamatīgi apkaunotu
Lasīt citas ziņas

Ir, protams, ka ir dumpinieki. Pagājis jau vairāk nekā gads, nesen mums bija Valsts vides dienestā diskusija par šo depozīta sistēmu. Problēma ir jau nedaudz apviļājusies un daudzi veikalnieki atmetuši ar roku, – ir izbrīvējuši stūrīti tarai, viss lēnām iet uz priekšu, tā Okmanis raksturo šā brīža situāciju.

Būtība jau ir tā, ka neviens neapstrīd taras nodošanas lietderību, mēs cīnāmies par tīru dabu, tara nedrīkst nonākt mežā vai ārpus atkritumu urnām, bet vienlaikus problēma joprojām saglabājas tāda pati – trūkst vietas šiem taromātiem, ir jāsamazina tirdzniecības zāles platība, joprojām nav atrisināts šis jautājums.

CITI ŠOBRĪD LASA

60 kvadrātmetri ir noteikti likumā, un to mēs ļoti gribam mainīt, lai pietiek visam vietas – tirdzniecības zālei un taromātam, un vēl pārdevējiem. Par šo notiek diskusijas ar valdības pārstāvjiem un ministrijām, nu ceru, ka ieklausīsies, saka Okmanis.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.