Piketa organizatore Ieva Brante piedalās piketā pie Krievijas vēstniecības Latvijā par PSRS un nacistiskās Vācijas īstenoto prettiesisko rīcību okupētās Latvijas teritorijā 2. pasaules kara laikā.
Piketa organizatore Ieva Brante piedalās piketā pie Krievijas vēstniecības Latvijā par PSRS un nacistiskās Vācijas īstenoto prettiesisko rīcību okupētās Latvijas teritorijā 2. pasaules kara laikā.
Foto – LETA

“Protesti ir rezultāts tam, ka divus kovida gadus ar tautu neviens nerunā,” Brante par “gaiteņos pieņemtiem” lēmumiem 129

“Es ļoti asi kritizēju valdību par to, ka viņi aiztaisa acis ciet un atsakās redzēt savu tautu! Tā darīt nedrīkst,” kanāla RīgaTV 24 raidījumā “Preses klubs”, komentējot trešdien notikušos piketus Rīgā, pauda juriste, Rīgas domes deputāte Ieva Brante (NA/LRA).

Reklāma
Reklāma
Pasaule visdrīzāk tomēr ir plakana – astrofiziķis izpētījis zemi visaugstākajā precizitātes līmenī
TESTS: Atbildi tikai uz 6 jautājumiem un mākslīgais intelekts izrēķinās tavu vecumu!
Izrādās, gurķus ar tomātiem nedrīkst ēst kopā! 8 produktu kombinācijas, no kurām labāk izvairīties 37
Lasīt citas ziņas

Bērnudārzā maziem bērniem parasti māca, kas ir labi un kas ir slikti, paskaidrojot kāpēc. Nu tad šis pats tas gadījums, kad jāsaka – tā darīt ir slikti.

Protests pret obligātu vakcināciju un tiesībām atlaist darbiniekus bez Covid-19 sertifikāta
CITI ŠOBRĪD LASA

“Ir slikti komunicēt ar tautu reizi četros gados, ir absolūti aplami neredzēt tautas vajadzības un ignorēt tās. Ir absolūti nepieļaujami izvairīties no savas tautas, nekomunicēt, nerunāt un nesaprast,” Brante saka.

Viņasprāt, tautas vēlētam prezidentam ir jākomunicē ar savu tautu.

Piketā pret obligātu vakcināciju pie Rīgas pils

“Jā, es saprotu, šobrīd ir grūti komunicēt, īpaši elektroniski, bet šis ir rezultāts tam, visus šos divus kovida laika gadus ar mums, ar tautu augšā neviens nerunā.

Lēmumi tiek pieņemti koridoros, gaiteņos slēgtā vidē, bet tauta tikai izpilda to, ko tai pavēl! Tā nedrīkst būt, ar tautu ir jārunā,” politiķe uzskata.

Cilvēki piketā pret obligātu vakcināciju
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.