Pūtīs lēns līdz mērens dienvidu, dienvidrietumu vējš. Laika prognoze ceturtdienai 3

Ceturtdien Latvijas lielākajā daļā uzspīdēs saule, vietām – galvenokārt Kurzemē – gaidāms īslaicīgs lietus, prognozē sinoptiķi.

Reklāma
Reklāma
Kremlī aug panika: augsta līmeņa amatpersona atzīst, ka valsts ir tuvu pilsoņu karam
Uzzini, kura suņu šķirne atbilst tavam dzimšanas datumam – rezultāts pārsteidz daudzus
TV24
Rozenvalds: “Kariņš bezsamaņā lido no vienas vietas uz otru, nemaz nezinot, kāda veidā viņš tur ir nokļuvis un cik tas maksā?”
Lasīt citas ziņas

Priekšpusdienā dažviet saglabāsies migla. Vējš lēni līdz mēreni pūtīs no dienvidiem, dienvidrietumiem. Gaisa temperatūra paaugstināsies līdz +14..+17 grādiem.

Rīgā no rīta iespējama migla, dienā uzspīdēs saule, nav gaidāmi nokrišņi. Pūšot lēnam līdz mērenam dienvidu, dienvidrietumu vējam, gaiss iesils līdz +16 grādiem.

CITI ŠOBRĪD LASA

Atmosfēras spiediens jūras līmenī paaugstinājies līdz 759-762 dzīvsudraba staba milimetriem jeb 1012-1016 hektopaskāliem.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.