VIDEO. Rafaels Ciekurs: NMPD draudu gadījumā ir rīcības plāns, pagājušā nedēļā darbinieki to pārlasīja 70

Pievieno LA.LV

Pagājušā nedēļā skolām saņemtie terorisma draudi aktualizēja jautājumu par dažādu mūsu dienestu spēju operatīvi reaģēt krīzes situācijā.

Kokteilis
Maskas ir kritušas! Par ko katras zodiaka zīmes pārstāvji melo visbiežāk?
TV24
“Sūdi būs!” Bergs iesaka jau tagad krāt naudu nākamā gada apkures rēķiniem ziemā, bet tas nav vienīgais drauds, kas sagaida latviešus 93
Ja tavs auto nav šajā sarakstā, tu par degvielu pārmaksā katru dienu! Visekonomiskāko automašīnu tops
Lasīt citas ziņas

TV24 raidījumā “Preses klubs” viesojās Rafaels Ciekurs, Neatliekamās medicīnas ārsta palīgs, anestēzijas māsa, ārstniecības personu mācībspēks, kuram cita starpā tika jautāts arī par NMPD spēju reaģēt.

Viņš atbild: “Jā, mums ir rīcības plāns – katastrofu plāni. Kad šie draudi izskanēja, tad arī brigādes pārlasīja, kā labāk rīkoties, darbinieku sapulcēs pārrunājām šos jautājumus ar kolēģiem. Protams, ceram, ka pie tā arī paliksim.”

CITI ŠOBRĪD LASA

Te gan papildu jautājumu rada frāze par to, ka tikai tad plāns tika pārlasīts, kad tika saņemti draudi.

Uz to Rafaels Ciekurs atbildē skaidro, ka šī vasara dienestā bijusi bagāta ar dažādām plašām mācībām, taču šādas situācijas tomēr nav ikdiena. Viņš negribot teikt, ka tikai pagājušā nedēļā tika sākts ņemt rokās “mācību grāmatas”, bet gan tika vēlreiz atkārtoti principi, organizatoriskas, praktiskas lietas, kādas nav ikdiena. Tās esot nianses.

Taču, ja šobrīd notiktu kāda ārpuskārtas situācija, dienests būtu spējīgs reaģēt.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.