Rajevskis: “Ar valdības un ministriju preses relīzēm labākajā gadījumā varētu iekurināt krāsni…” 7

“Es, kopumā, varētu teikt tā – ja mēs skatāmies tās relīzes, kas nāk no valdības un vienas otras ministrijas, godīgi sakot, ar tām varētu labākajā gadījumā iekurināt krāsni, ja tās būtu uz kvalitatīva kurināmā,” raidījumā “Pilna bilde” atzina sabiedrisko attiecību aģentūras “Mediju tilts” publisko attiecību direktors Filips Rajevskis.

Kokteilis
“Maigi izsakoties, neadekvāti” – mūziķim Horenam ir ko teikt par Normundu Rutuli 35
“Kāpēc man savā valstī jājūtas kā Krievijā?” Dace pēc brauciena Jūrmalas autobusā sašutusi, bet izrādās – viņa nav vienīgā 1
Kokteilis
Tev vajadzētu bēgt no vīriešiem, kas dzimuši šajā datumā: ar viņiem nebūs laimes, tikai vilšanās
Lasīt citas ziņas

“Un problēma ir tāda, ka tu nevari prasīt no “Letas” žurnālista, kam ātri jāatspoguļo, lai viņš to visu vēl caur sevi izlaiž, izpēta, izanalizē un uzraksta labu rakstu.

Un vēl ir problēma, ka arī no institūciju puses šis pakalpojums netiek pietiekami izmantots. Jo “Leta” ir viens no retajiem medijiem, ko citē visi citi mediji!

CITI ŠOBRĪD LASA

Tas nozīmē, ka tā ir fantastiska iespēja – ja tu sagatavo labu materiālu, “Leta” to nopublicē un tu caur šo kanālu vari uzrunāt uzreiz visu mediju vidi.”

Projektu finansē Mediju atbalsta fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.