‘FOTO: Ekrānuzņēmums no video Facebook/ Žigimants Krēsliņš

“Rakstīja, ka mani atradīšot, izduršot acis, sakapāšot pirkstus…” Par draudēšanu Žigim kādam vīrietim piespriests cietumsods 113

Zemgales rajona tiesa Jēkabpilī šonedēļ ar reālu brīvības atņemšanu sodījusi kādu vīrieti no Aknīstes par draudiem izdarīt slepkavību un nodarīt smagu miesas bojājumu. Tie izteikti populāram blogerim, liepājniekam Žigimantam Krēsliņam jeb Žigim, vēsta portāls Liepajniekiem.lv.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
“Mūsu tētis šodien atkal precas…” Bijusī sieva pavēsta, ka komponists Jānis Lūsēns iestūrējis laulības ostā
TV24
Uzņēmējs Bergs: “Tā bilde ir ļoti sērīga… Valsts strādā pēc tāda pieņēmuma, it kā vidējais latvietis dzīvotu 500 gadus”
Kokteilis
Maestro Raimonds Pauls atklāj Lanas pieminekli Lāčupes kapos: “Vienkārši un ļoti skaisti” 3
Lasīt citas ziņas

Žigis pastāsta, ka draudi viņam pērn izteikti feisbukā. “Sociālajos tīklos saņemu ļoti daudz komentāru – visādas muļķības, kam es pārsvarā nepievēršu uzmanību.

Taču šis vīrietis, kuram vārds ir Valdis, rakstīja, ka mani atradīšot, izduršot man acis, sakapāšot pirkstus un citus tamlīdzīgus draudus.

CITI ŠOBRĪD LASA

Es viņam uzrakstīju, starp citu, ļoti pieklājīgu, sev netipisku atbildi bez nevienas rupjības. Pēc tam es šo vīrieti nobloķēju un nosūdzēju feisbukam, kas viņu nobloķēja uz dažām dienām. Pēc tā viņš nenormāli uzvilkās – turpināja draudēt. Tad es viņam atbildēju: “Vecīt, ja tu šādi turpini, tad es rakstu iesniegumu policijā.”

Tas gan vairāk nekā 55 gadus veco Valdi nav atturējis – viņš turpinājis Žigi feisbukā terorizēt caur citu cilvēku profiliem.

Liepājnieks vērsies Valsts policijā, kas Valdim piemērojusi administratīvo sodu. “Ar to biju nemierā. Iepazīstoties ar lietas materiāliem, redzēju, ka vīrietim jau ir vesela buķete dažādu pārkāpumu, par ko ne reizi vien viņam piemēroti naudas sodi.”

Policijas lēmumu Žigis apstrīdējis prokuratūrā, panākot, ka pret Valdi ierosina krimināllietu. Pirmajai tiesas sēdei bija jānotiek jau maijā, taču apsūdzētais to ignorējis. Šonedēļ uz tiesu viņš atvests piespiedu kārtā.

Tiesa par draudiem izdarīt slepkavību un nodarīt smagu miesas bojājumu vīrietim piespriedusi īslaicīgu cietumsodu uz 25 diennaktīm. Par šādu nodarījumu vainīgo var sodīt ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz vienam gadam, ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, probācijas uzraudzību, sabiedrisko darbu vai naudas sodu.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.