Foto. pexels.com. Ekrānšāviņs no X @BrigitaReison

“Redzēju, ka pat ar tvaika gludekli humpīšus gludina!” Pircēji neizpratnē, vai ir normāli veikalos tirgot šādas drēbes 3

Pievieno LA.LV

Veikalos arvien biežāk novērojama tendence izlikt pārdošanā samērā dārgas drēbes, taču tās netiek pienācīgi sagatavotas – tās ir negludinātas un izskatās nevīžīgas. Sociālajos tīklos, konkrēti platformā X, lietotāji pauž neapmierinātību, norādot, ka veikali arvien mazāk pievērš uzmanību preču noformējumam, tostarp apģērbu gludināšanai.

Kokteilis
Vai tavās dzīslās rit dižciltīgo asinis? 10 uzvārdi, kas par to var liecināt
Veselam
Tas var piezagties gandrīz (!) nemanāmi – pazīmes, kas liecina par iespējamu vēža saslimšanu
Kulbergs ir noskaities uz Latvijas Bankas ekspertiem: “Es vispār biju mēms, es neticēju, ka Latvijas Banka spēj kaut ko tādu iedomāties”
Lasīt citas ziņas

Diskusijas dalībnieki norāda, ka, piemēram, lietoto apģērbu veikalos preces bieži tiek rūpīgi apstrādātas ar tvaika gludekli, radot kontrastu ar ātrās modes veikaliem. Lūk, komentāru izlase.

CITI ŠOBRĪD LASA

LA.LV Google ziņās Pievienot
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.