Aleksandrs Bartaševičs. Foto – Timurs Subhankulovs

Rēzeknes mērs lūdz sākt kriminālprocesu pret žurnālistu Jākobsonu 3

Pievieno LA.LV

Rēzeknes pilsētas domes priekšsēdētājs Aleksandrs Bartaševičs ir vērsies prokuratūrā ar iesniegumu ierosināt kriminālprocesu par apzināti nepatiesa ziņojuma sniegšanu, ko plašsaziņas līdzekļos esot izplatījis portāla “kompromat.lv” žurnālists Leonīds Jākobsons, informēja domē.

Kokteilis
Padomju cilvēka ieradumi, kas noved pie nabadzības: no tiem jau sen bija jāatsakās
Atpazina pēc apģērba… Mirusi atrasta bezvēsts pazudusī 16 gadus vecā Sofija
Ēd pilnu muti! Labākie pārtikas produkti brokastīm, lai nepieņemtos svarā
Lasīt citas ziņas

Dome atgādināja, ka sabiedrība tika informēta, ka 24.martā Jākobsons vērsies pie ģenerālprokurora ar iesniegumu, kurā tika norādīts, ka Rēzeknes pilsētas mērs ir it kā izteicis draudus žurnālistam, nosūtot īsziņu.

“Žurnālista viedoklis tika pārpublicēts dažādos elektroniskajos plašsaziņas līdzekļos. Savukārt “Latvijas Mobilais Telefons” izsniegtajā ziņā par izejošiem un ienākošiem zvaniem un īsziņām no Bartaševiča telefona numura var pārliecināties, ka ne 23., ne 24.martā Rēzeknes pilsētas mērs nekādas īsziņas Jākobsonam nebija sūtījis,” pauž dome.

CITI ŠOBRĪD LASA

Līdz ar to Rēzeknes pilsētas domes priekšsēdētājs uzskata, ka žurnālista Jākobsona iesniegums ģenerālprokuroram ir vērtējams kā nepatiess ziņojums un žurnālista darbība nedrīkst palikt kā nekontrolēts instruments, ar kura palīdzību tiek īstenotas atsevišķas personas intereses. Pretējā gadījumā tiek apdraudēta valsts pārvaldes kārtība, un šāda personas rīcība, kas ir radījusi kaitējumu gan privātajai dzīvei, gan publiskajām interesēm, nevar palikt nesodīta.

Jau ziņots, ka marta sākumā tika nosūtīta pretenzija “Ludzas Zemei”: un laikraksta galvenajai redaktorei, kā arī portāla “kompromat.lv” veidotājiem par publikāciju virkni, kuras satur nepatiesas ziņas un ar tām tika aizskarts Bartaševiča un viņa ģimenes gods un cieņa. Šajā sakarā ir iesniegts policijā iesniegums par iespējama kriminālprocesa uzsākšanu.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.