Bedres Rīgas ielās
Bedres Rīgas ielās
Foto. LETA © Edijs Pālens

Rīgā aicina ziņot par satiksmei bīstamām bedrēm – izmērā lielākām par 0,1 kvm un dziļumā ir virs 5 cm 13

Sākoties atkusnim, kas mijas ar salu, uz ielu brauktuvēm strauji veidojas bedres, tādēļ Rīgā Satiksmes vadības centrs aicina iedzīvotājus ziņot par bīstamām bedrēm pa tālruni 80003600, aģentūru LETA informēja Rīgas domes Ārējās komunikācijas nodaļa.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Neticami, bet tava auto marka atklāj par tevi vairāk, nekā spēj iedomāties
TV24
Ķīna paziņo, ka kopā ar Krieviju ir gatava aizstāvēt “taisnīgumu” pasaulē. Vai Ķīna nostāsies uz frontes līnijas?
14 iecienīti produkti, kuru sastāvā ir vielas, kas var veicināt vēža veidošanos 3
Lasīt citas ziņas

Par satiksmei bīstamām uzskata bedres, kuru izmērs ir lielāks par 0,1 kvadrātmetru un to dziļums ir virs pieciem centimetriem. Bedres visstraujāk veidojas ielu posmos, kur uz brauktuves izveidojušies defekti un plaisas. Šajā ziemas sezonā jau salaboti 8429 kvadrātmetri ielu seguma.

Aukstā asfalta ieklāšanas tehnoloģija ir piemērota laikapstākļiem, kad gaisa temperatūra ir zem nulles. Saremontēto bedru kalpošanas laiku ietekmē vairāki faktori – laika apstākļi, satiksmes intensitāte un ielas seguma stāvoklis. Šo darbu galvenais mērķis ir novērst satiksmei bīstamas situācijas.

CITI ŠOBRĪD LASA

Pavasarī, kad diennakts vidējā temperatūra būs virs +5 grādiem, pilsētā tiks sākts plašāks bedru remonts ar ierastajām tehnoloģijām – karsto asfaltu un asfalta vienlaiduma ieklāšanu, kas nodrošina ilgāku kalpošanas laiku un ļauj saremontēt ne vien satiksmei bīstamās bedres, bet arī novērst mazāka izmēra defektus.

Rīgā bedrē iebrukusi automašīna
Automašīna iegāzusies bedrē Pārdaugavā
Automašīna iegrūst Ģertrūdes ielas bedrē

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.