Rīga, 30.03.2020.
Rīga, 30.03.2020.
Foto: Timurs Subhankulovs/Latvijas Avīze

VIDEO. Rīgas bedrainās ielas būtiski ietekmējušas “ātrās palīdzības” reaģēšanas ātrumu 26

Jaunajā raidījumā “360TV ZIŅneši” noskaidrots, ka NMPD dienestu reaģēšanas ātrums no 9 minūtēm pieaudzis līdz 12 minūtēm. Kā liecina glābēji – šī iemesla dēļ nelaimē nonākušām personām nākas ilgāk gaidīt palīdzību, bet, kā mēs zinām, dažreiz katra minūte ir no svara. Žurnāliste Natālija Valdniece iejūtas pacienta loma un uz savas ādas izjūt katru Rīgas bedri.

Reklāma
Reklāma
Mājas
Kādas ir tavas kulinārijas prasmes – vai māki pagatavot šos 10 ēdienus, kuri jāprot katram latvietim?
Lietotas automašīnas, kuras nevajadzētu iegādāties: eksperts norāda uz trim neuzticamiem modeļiem 43
Kokteilis
No A līdz Ž – ko par tavu personību atklāj tava vārda sākumburts? 20
Lasīt citas ziņas

Nav noslēpums, ka Rīgas ceļi dažādos mikrorajonos būtiski ietekmē apkārtējo cilvēku ikdienu, taču bieži vien neizdomājamies, kā tas ietekmē ārstu un palīdzības sniegšanas dienestu darbu. NMPD Operatīvā darba organizēšanas nodaļas vadītājs Igors Bobrovs ļoti skaudri izsakās par esošo situāciju Rīgā, un atzīst, ka situācija ir kritiska.

“Slikto ceļu dēļ un laika pieaugums ietekmē palīdzības sniegšanas ātrumu, kas ir paildzinājies. Secinot, ka raizēm cilvēki var nesaņemt vajadzīgo neatliekamo palīdzību un faktiski viņš var zaudēt dzīvību!”

CITI ŠOBRĪD LASA

Sliktais ceļa segums ne tikai ietekmē pacienta sajūtas un veselību, bet ilgtermiņā bojā arī medicīnas iekārtas, radot papildus zaudējumus NMPD. Žurnāliste Natālija Valdniece izmēģina uz savas ādas kā būt pacientam, un secina, kas tas ir ļoti nepatīkami, bet ārstes komentārs par to, ko viņi reizēm dod pacientiem, lai izturētu ceļu šokē skatītājus.

Kas tiek dots pacientiem, lai mazinātu bedru radītās sajūtas? Skaties video!

VIDEO:

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.