Rīga, 30.03.2020.
Rīga, 30.03.2020.
Foto: Timurs Subhankulovs/Latvijas Avīze

VIDEO. Rīgas bedrainās ielas būtiski ietekmējušas “ātrās palīdzības” reaģēšanas ātrumu 26

Pievieno LA.LV

Jaunajā raidījumā “360TV ZIŅneši” noskaidrots, ka NMPD dienestu reaģēšanas ātrums no 9 minūtēm pieaudzis līdz 12 minūtēm. Kā liecina glābēji – šī iemesla dēļ nelaimē nonākušām personām nākas ilgāk gaidīt palīdzību, bet, kā mēs zinām, dažreiz katra minūte ir no svara. Žurnāliste Natālija Valdniece iejūtas pacienta loma un uz savas ādas izjūt katru Rīgas bedri.

Kokteilis
Padomju cilvēka ieradumi, kas noved pie nabadzības: no tiem jau sen bija jāatsakās
Atpazina pēc apģērba… Mirusi atrasta bezvēsts pazudusī 16 gadus vecā Sofija
Ēd pilnu muti! Labākie pārtikas produkti brokastīm, lai nepieņemtos svarā
Lasīt citas ziņas

Nav noslēpums, ka Rīgas ceļi dažādos mikrorajonos būtiski ietekmē apkārtējo cilvēku ikdienu, taču bieži vien neizdomājamies, kā tas ietekmē ārstu un palīdzības sniegšanas dienestu darbu. NMPD Operatīvā darba organizēšanas nodaļas vadītājs Igors Bobrovs ļoti skaudri izsakās par esošo situāciju Rīgā, un atzīst, ka situācija ir kritiska.

“Slikto ceļu dēļ un laika pieaugums ietekmē palīdzības sniegšanas ātrumu, kas ir paildzinājies. Secinot, ka raizēm cilvēki var nesaņemt vajadzīgo neatliekamo palīdzību un faktiski viņš var zaudēt dzīvību!”

CITI ŠOBRĪD LASA

Sliktais ceļa segums ne tikai ietekmē pacienta sajūtas un veselību, bet ilgtermiņā bojā arī medicīnas iekārtas, radot papildus zaudējumus NMPD. Žurnāliste Natālija Valdniece izmēģina uz savas ādas kā būt pacientam, un secina, kas tas ir ļoti nepatīkami, bet ārstes komentārs par to, ko viņi reizēm dod pacientiem, lai izturētu ceļu šokē skatītājus.

Kas tiek dots pacientiem, lai mazinātu bedru radītās sajūtas? Skaties video!

VIDEO:

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.