Ilustratīvs attēls.

Rīgā turpinās nedienas ar troksni! Vecrīgas iedzīvotājiem traucē kuģīšu skaļās reklāmas 35

Vairāku Bīskapa gātes daudzstāvu nama iedzīvotāju prātus jau otro gadu “terorizē” tūristu kuģīšu skaļās reklāmas, vēsta TV3 raidījums “Bez Tabu”.

Reklāma
Reklāma
“Kad esi ko parādā VID, atgādinājumi nāk nemitīgi, bet, ja esi strādājošs pensionārs, neviens neatgādina…” Iveta par pensionāru iespējām saņemt pārrēķinu
“Vakar panika sākās, jo grupā ir “mīkstie”” – nometņu vadītāja nenopietns stāsts par ikdienu bērnu vasaras nometnē 8
Kokteilis
Auns – Minhene, Lauva – Parīze: kuru Eiropas pilsētu vajadzētu apmeklēt tavai zodiaka zīmei 19
Lasīt citas ziņas

Iedzīvotājus traucē tūristu kuģīši, kas pietauvojušies starp Akmens un Vanšu tiltu. Un ar peldlīdzekļa rupora palīdzību izplatītajā ziņojumā aicina pilsētas viesus uz klāja, piekodinot, ka uz borta esot arī bārs.

Un katrs nākamais audio vēstījums atkārtojoties ik pēc minūtes.

CITI ŠOBRĪD LASA

Dzīvojot un strādājot šādu audio reklāmu iespaidā, ir jocīgi. Mēs apzināmies vietu un transporta troksni, tomēr tas nav psihi ietekmējošs, kā regulāri atskaņots viens un tas pats ziņojums. Diemžēl izskatās, ka visiem rokas ir pa īsu vai nav motivācijas novērst problēmu, stāsta Renāte.

Cits iedzīvotājs — Māris — uzsver, ka “audioreklāmas no kuģiem “Liepāja” un “Jelgava” rada pilnīgi degradējošu iespaidu par pilsētu, un lauztā angļu valoda rada iespaidu, ka atrodamies kādā 3. pasaules sādžā, nevis modernā Eiropas galvaspilsētā. Vai tiešām vienīgais risinājums mums būs no Rīgas izvākties?”

Plašāk par kuģīšu radīto troksni sižetā.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.