Kultūra
Teātris un kino

Rīgā viesosies starptautiski godalgota cirka izrāde “The Piti Peta Hofen Show”0

Publciitātes foto

Rīgas cirks uz Latviju ved visplašākajai auditorijai paredzētu apvienības LPM (Francija) viesizrādi “Piti Peta Hofen Show”, LA.lv informēja Rīgas cirka komunikāciju pārstāve Zane Volkinšteine.

Pasauli apceļojušajā cirka mākslinieku apvienības “LPM” izrādē “The Piti Peta Hofen Show” satiekas teātris, improvizācija, kā arī spēja neticami pārvaldīt objektus un likt priekšmetiem mainīties līdzi izrādes tēlu iegribām.

Izrāde aizved absurdā pasaulē, kur valda pretrunīga loģika, zināma deva muļķīguma un kur ļaudis runā žonglēšanas, akrobātikas un klaunādes mēlē.

Uz skatuves būs mazliet dzejas, mazliet haosa un dauzīšanās – izrāde būs spilgta pieredze kā bērniem, tā tiem, kas trakulīgajās ainiņās mācēs nolasīt dažādus kultūrvēstures kodus un uzvedības stereotipus.

“Izrāde ir nepārtraukts humora un enerģijas lādiņš, kas sasmīdinās gan lielos, gan mazos skatītājus. Viļņas laikmetīgā cirka festivālā “New Circus Weekend” no visām festivāla izrādēm tieši “Piti Peta Hofen Show” publika uzņēma viskvēlāk – ar vētrainām ovācijām,” stāsta Rīgas cirka direktore Liene Pērkone.

Cirka mākslinieku grupa “LPM” dibināta 2013. gadā Francijā, apvienojoties četriem puišiem, kuri kopīgi studējuši Tulūzas cirka mākslas skolā “Centre des Arts du Cirque de Toulouse – Le Lido”.

Iestudējums “Piti Peta Hofen Show” tapis 2017. gadā, un savas pastāvēšanas laikā nebēdnīgā izrāde rādīta dažādās pasaules valstīs, kā arī guvusi panākumus dažādos cirka mākslas festivālos.

Izrādē piedalās trīs mākslinieki: Luka Kastelo Branco (Francija), Andress Toress Diazs (Spānija) un Johanness Bauhofers (Vācija).

Rīgas cirka rīkotā viesizrāde būs redzama divas reizes Dailes teātra Mazajā zālē – kas būs skatāma 5. martā plkst. 18 un 20.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.