Aculiecinieka foto

Rīgas jūras līča Ziemeļu mola rajonā izskalotas vairākas tonnas reņģu 0

Pievieno LA.LV

Valsts vides dienesta (VVD) inspektori Rīgas jūras līča krastā Ziemeļu mola rajonā konstatējuši izskalotas trīs līdz piecas tonnas bojā gājušu reņģu, informē VVD.

Veselam
Onkologs nosauc lietas, kas var palielināt vēža risku: dažas no tām atrodamas gandrīz katrā virtuvē
Veselam
Kā saprast, ka tuvojas infarkts? Pazīmes, kuras nedrīkst norakstīt uz stresu, nogurumu vai kuņģi
Ukraiņi iesaka krieviem bēgt no Krievijas: Peskova vārdi liek izdarīt satraucošus secinājumus 3
Lasīt citas ziņas

Dienestā klāsta, ka maija svētku brīvdienās VVD pārstāvji sociālajā tīklā “Facebook” pamanījuši aculiecinieku informāciju, ka Rīgas jūras līča Ziemeļu mola rajonā krastā izskalots liels apjoms beigtu zivju, un sāka izmeklēt negadījumu.

Pēc notikuma vietas apsekošanas VVD Lielrīgas reģionālās vides pārvaldes inspektori secinājuši – jūras krastā apmēram trīs kilometru garumā izskalotas reņģes. Aptuvenais bojā gājušo zivju apjoms ir no trim līdz piecām tonnām.

CITI ŠOBRĪD LASA

Reņģes gājušas bojā zvejas rīku tehnisku problēmu rezultātā – vētra sapinusi zvejnieku stāvvadus, bet pēc tam zvejnieki bojā gājušās reņģes izmetuši jūrā. Paši zvejnieki vērsušies VVD ar iesniegumu par notikušo. Par to VVD uzsākta administratīvā lietvedība.

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.