Rihards Kols: “Sākam just ASV klātbūtnes panīkumu” 47


Raidījumā “Kur tas suns aprakts” tiek meklēta atbilde uz jautājumu: kāpēc amerikāņi uzķeras uz populismu?

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Personības tests: jūsu dzimšanas mēneša zieds atklāj par jums vairāk, nekā spējat iedomāties 17
Mākslīgais intelekts nosauc piecus “neveiksmīgākos” latviešu politiķus 115
Kokteilis
Izplatītas frāzes, ko vedeklām labāk neteikt vīramātēm 1
Lasīt citas ziņas

Politiķis Rihards Kols dalās savās pārdomās: “Es domāju, ka tur ir kāda elkdievība. Es domāju Tramps ir sasniedzis tādu līmeni kādās noteiktās sabiedrības grupās, kur ir akla paļaušanās. Un tas jau ir aizgājis, teiksim tā, kā vīruss. Republikāņu partijā ļoti pamatīgi.”

Cilvēki baidās pateikt būtiskas lietas. “Tā vietā es neminēšu, kurš Senāta pārstāvis sanāksmes laikā iesāk ar to, ka karš ir pārāk ilgi ievilcies Mums ir jāsēž pie sarunu galda. Krievija nav uzveicama,” spriež Kols par iespējamajiem iemesliem, kāpēc amerikāņi dod priekšroku populismam.

CITI ŠOBRĪD LASA

Šo domu gājienu turpinot, Kols norāda: “ASV galvenais sāncensis ir Ķīna. Ķīna uzbrūk Taivānai. Vai jūs arī attiecībā uz Ķīnu teiksiet – tā nav uzvarama, ir jāsēžas pie sarunu galda?”

Kols pauž neizpratni, kur pašlaik atrodas ASV: “Mēs starptautiskajās organizācijās sākam just ASV klātbūtnes panīkumu.”

Rihards Kols piemin arī Eiropas Drošības un sadarbības organizāciju: “Tā ir praktiski nolaupīta organizācija. Krievija savu ir panākusi.”

“Kā man uztvert 5.pantu? 5.pantu iedarbina, bet nav iespējams cītīnīties ar neuzvaramu pretinieku,” pretrunās dalās Kols.

Viņš skaidro, ka šādā situācijā notiek slēpšanās aiz nodokļu maksātājiem, kas nevēlas finansēt korumpētu valsti. Tas ir Krievijas izplatīts naratīvs, ka Ukraina ir korumpētākā valsts.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.