Ilustratīvs attēls
Ilustratīvs attēls
Foto: ZUMAPRESS/Scanpix/LETA

Rīkos sarunu jauniešiem par vakcinācijas ietekmi uz reproduktīvo un seksuālo veselību 45

Pievieno LA.LV

Nākamnedēļ, 30.novembrī, plkst.16 Rīgā notiks saruna jauniešiem par vakcinācijas ietekmi uz reproduktīvo un seksuālo veselību, aģentūru LETA informēja Rīgas domes Komunikācijas pārvalde.

“Jūs apgānījāt latgaliešu gadu desmitiem aizlūgtu svētnīcu!” Rinkēvičs Aglonā uzrunā ticīgos, taču pēc tam pār savu galvu saņem pārmetumu kaudzi
Apnicis savs darbs? 7 iespējas, kā pelnīt naudu no mājām 2
Kokteilis
Mīlas trijstūri viņiem nav sveši: astrologi nosauc trīs zodiaka zīmes, kas tajos nonāk visbiežāk
Lasīt citas ziņas

Kā skaidro Rīgas domes Labklājības departaments, kopš 18.gadsimta beigām, kad tika izgudrota pirmā vakcīna pret bakām, ar vakcinācijas palīdzību ir izglābtas miljoniem dzīvības. Vakcīnu noliedzēji esot bijuši visos laikos, tomēr īpaši skaļi vakcinācijas nozīme tiek apšaubīta pēdējo divu gadu laikā.

Tas skaidrojams gan ar Covid-19 pandēmiju un līdz šim nebijušu tehnoloģiju pielietošanu vakcīnu izstrādē, gan ar sociālo mediju lomas pieaugumu.

CITI ŠOBRĪD LASA

Ārsti aicina jauniešus uzticēties mediķiem, nevis sociālo tīklu “ekspertiem”.

Līdz 26.novembrim var arī iesūtīt jautājumus elektroniski uz e-pastu “[email protected]”. Uz jautājumiem tiks sniegtas atbildes tiešsaistes diskusijas laikā.

Sarunā piedalīsies ārste-rezidente ginekoloģijas un dzemdniecības specialitātē Elizabete Pumpure, Rīgas Dzemdību nama valdes priekšsēdētāja, Imunizācijas valsts padomes locekle, ārste-ginekoloģe Santa Markova, Rīgas Stradiņa universitātes Dzemdniecības un ginekoloģijas katedras vadītāja, Rīgas Dzemdību nama galvenā ārste, Veselības ministrijas galvenā speciāliste dzemdniecībā un ginekoloģijā, profesore Dace Rezeberga.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.