Simanovičs: Mums visiem ir vārda brīvība, bet tas nenozīmē, ka mums visiem ir tiesības izteikties publiskos medijos 79

Pievieno LA.LV

Viesojoties TV24 raidījumā “Preses klubs”, teologs Kaspars Simanovičs apgalvo, ka, neskatoties uz to, ka vārda brīvība piemīt visiem, tiesībām izteikties publiskos medijos vajadzētu būt limitētām.

“Man nāk vēmiens no visas šīs sistēmas!” Nokaitināta skolotāja pasaka to, kas mēles galā daudziem pedagogiem un vecākiem 31
Kokteilis
3 zodiaka zīmes, kurām 2026. gada maijs, ļoti iespējams, būs gada vislabākais mēnesis
Krimināls
VIDEO. “Nē, es jūs lūdzu!” Maza meitenīte krīt histērijā un nokrīt ceļos tēta aizturēšanas brīdī “Origo”
Lasīt citas ziņas

Viņš skaidro un komentē ideju: “Ir tāda pārvietošanās brīvība, bet tas, ka visiem piemīt pārvietošanās brīvība, nenozīmē, ka visiem drīkst dot automašīnu, jo tā ir paaugstinātas bīstamības ierīce, un, ja tu iedosi to cilvēkam, kas neprot braukt vai atrodas reibuma stāvoklī, viņš var nodarīt lielu ļaunumu. Ar vārda brīvību šajā gadījumā ir ļoti līdzīgi.”

Pēc Simanoviča teiktā būtu jānošķir vārda brīvība no līdzekļiem, ar kuru palīdzību tā tiek realizēta. Viņš arī uzskata, ka sociālajiem tīkliem ir jāuzrauga tajos publicētais saturs.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.