Rozenvalds par ārlietu ministres iestāšanos Zemessardzē: “Skatoties uz Baibu Braži, pieņēmu, ka tas nāk no sirds” 55

TV24 raidījumā “Dienas personība ar Veltu Puriņu” politologam Jurim Rozenvaldam lūdza komentēt ārlietu ministres Baibas Bražes iestāšanos Zemessardzē. Uz jautājumu, vai to var dēvēt tikai par sabiedrisko attiecību [PR] gājienu, vai arī katram ministram būtu jāaiziet šī aizsardzības mācība, Rozenvalds atteica, ka “kaut kādā veidā tā ir PR akcija”.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Auns – Minhene, Lauva – Parīze: kuru Eiropas pilsētu vajadzētu apmeklēt tavai zodiaka zīmei 4
Krievijas Federācijā beidzas padomju tehnikas krājumi. Putinam ir kāds neticams plāns 93
Kokteilis
FOTO. Daži no viņiem pat neprecēti! Šī gada 10 iekārojamākie Latvijas vīrieši MI skatījumā 52
Lasīt citas ziņas

“Kaut kādā veidā tā ir PR akcija. Jau tas fakts, ka ārlietu ministre ir Zemessardzes locekle, protams, tam ir kaut kāda PR nozīme. Bet reizē es gribētu teikt, ka, skatoties uz Baibu Braži, pieņēmu, ka tas nāk arī no sirds. Es iepriekš kādā intervijā teicu, ka viņai ir viss potenciāls kļūt par dzelzs lēdiju! Es ceru, ka tas nav nekādā veidā aizskāris viņu,” smaidot komentēja politologs Rozenvalds.

“Tas ir, var teikt, stingras stājas, stingrs skats un priekšstats, ko darīt. Un šeit viņa izmanto savu sportisko pagātni – skrien, un līdz ar to loģisks solis būtu Zemessardze. Es patiešām domāju, ka nebūtu slikti, ka mūsu ministri šajā ziņā rādītu piemēru. Tas, protams, atkarīgs arī no aizņemtības, laika limitiem, bet katrā ziņā pozitīvi,” tā intervijā TV24 raidījumā “Dienas personība ar Veltu Puriņu” atzina politologs Rozenvads, komentējot Bražes iestāšanos Zemessardzē.

CITI ŠOBRĪD LASA

Portāls LA.LV jau ziņoja, ka ārlietu ministre Baiba Braže iestājusies Zemessardzē, izriet no viņas publicētā ieraksta tviterī šā gada 16.maijā.

“Īpaša diena. Zemessardzes 13.kājnieku bataljonam papildinājums, zvērests dots,” rakstīja ministre pie foto, kurā viņa un septiņas citas sievietes redzamas zemessargu formās.

Braže iepriekš intervijās vairākiem medijiem bija atklājusi, ka ir iesniegusi pieteikumu par iestāšanos Zemessardzē, ziņoja LETA.

Zemessardzes interneta mājaslapā pieejamā informācija liecina, ka 1.Rīgas brigādes 13.kājnieku bataljonā, kas atrodas Linezera ielā, dien aptuveni 110 zemessargi, kā arī profesionālā dienesta karavīri.

Pilnu TV24 raidījumU “Dienas personība ar Veltu Puriņu” variet skatīties video šeit:

Baiba Braže
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.