Rozītis izcīna Latvijai pirmo medaļu ziemas Jaunatnes olimpisko spēļu vēsturē 0

Latvijas jaunais kamaniņu braucējs Riks Kristers Rozītis svētdien izcīnīja sudraba medaļu pasaules pirmo Jaunatnes ziemas olimpisko spēļu sacensībās.

FOTO. Apskati, kāda automašīna bija pati populārākā tavā dzimšanas gadā! 42
Banka darba samaksu pārskaita tiesu izpildītājam, neskatoties, ka parādnieka apgādībā ir trīs nepilngadīgi bērni. Advokāts skaidro, vai tā var
Laimai Vaikulei piederošajā skaistumkopšanas salonā fiksēti valodas pārkāpumi un neētiska attieksme pret klientu, taču risinājumi neseko

Šī Latvijai bija pirmā godalga vēsturē Jaunatnes ziemas olimpisko spēļu vēsturē.

Savukārt vēl viens Latvijas sportists Rihards Lozbers sacensībās ieguva sesto vietu 25 dalībnieku konkurencē, vēsta Latvijas Kamaniņu sporta federācija.

Pēc pirmā brauciena Rozītis ieņēma otro vietu, 0,101 sekundes zaudējot vācietim Kristianam Pafem. Lozbers pirmā brauciena uzvarētājam zaudēja 0,373 sekundes, un ierindojās septītajā vietā.

Otrajā braucienā Rozītim bija ceturtais labākais rezultāts, savukārt Lozbers uzrādīja piekto laiku. Summā Rozītim sudraba medaļa, savukārt Lozbers pakāpās uz sesto vietu.

Rozītis sacensību uzvarētājam Pafem zaudēja 0,203 sekundes, savukārt Lozbers 0,510 sekundes. Trešo vietu sacensībās izcīnīja Vācijas jaunais sportists Tonijs Graefe, kurš divos braucienos zaudēja 0,317 sekundes.

Pavisam Jaunatnes ziemas olimpiskajās spēlēs piedalīsies vairāk nekā 1000 sportisti no 65 pasaules valstīm, kas spēkiem mērosies septiņos olimpiskajos ziemas sporta veidos. Sporti veidi sadalīti 15 sporta disciplīnās.

Latviju sacensībās pārstāvēs 16 sportisti.

Nozīmīgais sporta forums, kurā startē 15 līdz 18 gadus veci sportisti, Insbrukā notiks līdz 22.janvārim.