Artūrs Salija

Salijam otrā spēle un pirmā KHL uzvara 0

Latvijas hokejists Artūrs Salija pirmdien aizvadīja otro spēli KHL čempionātā, palīdzot Pekinas “Kuņluņ Red Star” komandai izcīnīt uzvaru.

Krievijā valda histērija: izbojāta Putina inaugurācija 174
Vai rudenī tiks palielinātas pensijas? Saeimas deputāts par plānotajām izmaiņām pensiju aprēķinā 55
Neizmet, turpini izmantot – 10 praktiski pielietojumi ikdienā tavam vecajam viedtālrunim 7

Pekinas vienība savā laukumā ar 3:2 (2:1, 1:0, 0:1) pieveica Leonīda Beresņeva vadīto “Soči” komandu.

Viesi jau trešajā minūtē izvirzījās vadībā, taču “Kuņluņ Red Star” nepilnu astoņu minūšu laikā pirmā perioda beigās un otrā sākumā ar Dāvida Bondras, Trevora Mērfija un Žilbēra Brilē metieniem panāca pārsvaru 3:1, kas bija pietiekami uzvarai.

Salija savā otrajā mačā KHL laukumā atradās septiņas minūtes un 48 sekundes, kuru laikā divreiz paspēja izcelties ar spēka paņēmieniem.

Jau ziņots, ka Salija sezonu sāka Krievijas Augstākajā līgā (VHL), “Kuņluņ Red Star” fārmklubā, bet pēc tam, kad līgums tika lauzts ar Metjū Majoni, kurš iepriekšējā sezonā bija Rīgas “Dinamo” aizsardzības līderi, Artūrs saņēma paaugstinājumu uz KHL vienību, debiju līgā piedzīvojot sestdien ar zaudējumu 1:2 pret Maskavas “Dinamo”.

Maskavas klubs arī spēlēja pirmdien, taču Miks Indrašis palika ārpus pieteikuma, nepiedaloties komandas uzvarā ar 5:1 (1:0, 3:0, 1:1) pret Habarovskas “Amur”.

Četrus vārtus uzvarētāju labā guva Daniils Tarasovs, savukārt tikpat rezultatīvas piespēles atdeva Vadims Šipačovs un Dmitrijs Jaškins.

Maskavas “Dinamo” šosezon 21 spēlē iekrājis 25 punktus, Rietumu konferencē ieņemot otro pozīciju, “Soči” ar 15 punktiem 20 mačos visā līgā apsteidz vien Rīgas “Dinamo”. Savukārt Pekinas klubs ar 20 spēlēs iekrātajiem 18 punktiem ieņem priekšpēdējo vietu Austrumu konferencē.