Krimā iznīcināts krievu helikopters Ka-27. Apkalpes liktenis nezināms 50

Pievieno LA.LV

TV24 raidījumā “Aktuālais par karadarbību Ukrainā”  Zemessardzes štāba virsnieks Normunds Adamovičs vēsta, ka Krimā visticamāk tika iznīcināts agresorvalsts helikopters Ka-27.

Kokteilis
Sanitas, Elīnas, Daces, Niki un Pauli? Latviešu meiteņu un zēnu vārdi, kuri tulkojumā iegūst stipri dīvainu nozīmi
VIDEO. “Kam pieder Krima?” Domburs iedzen strupceļā “Stabilitātes!” līderus – sabiedrībā uzvirmo sašutums par dzirdētajām atbildēm 19
Ko noklusē pārdevējs? 12 “sarkanie karogi” lietota auto sludinājumā 2
Lasīt citas ziņas

“Ukraiņi informē, ka helikopters uzsprāga gaisā un apkalpes liktenis joprojām nav zināms.”

Adamovičs vēsta, ka nav izslēgts, ka pie šī incidenta īstenošanas varētu būt piedalījušies arī Ukrainas speciālo operāciju spēki.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Ja mēs pieminam, šāda veida helikopterus, tad viņu uzdevums, Melnās jūras akvatorijā pie Krimas, ir cīnīties ar Ukrainas ūdens un gaisa droniem. Identificēt un atklāt tos,” skaidro komandkapteinis Normunds Adamovičs, Zemessardzes štāba virsnieks.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.