Sieviete ar pasaulē lielāko muti lielās, cik lielus kumosus spēj nokost. Nekas skaists tas, protams, nav 31

Samanta Ramsdela, sieviete ar pasaulē lielāko muti, ignorē socvietnē TikTok pausto naidu un turpina pelnīt nopietnu naudu – vairāk nekā 13 500 USD par katru TikTok ierakstu. Sieviete no Konektikutas ASV ir iekļuvusi pat Ginesa rekordu grāmatā kā pasaulē lielākās mutes īpašniece.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Katram cilvēkam ir sava piemērotākā un veiksmi nesošākā krāsa, ko var noteikt pēc dzimšanas datuma. Noskaidro savējo!
RAKSTA REDAKTORS
Ineses Supes cīņa turpinās: “Kad iznācu no ķirurga kabineta, es apraudājos, jo man gribējās iznākt kā uzvarētājai, bet tā pagaidām nesanāk”
Vai zināji, ka šie ieradumi veicina mūsos skumjas un nomāktu garastāvokli?
Lasīt citas ziņas

Samanta Ramsdela atzīst, ka viņa pastāvīgi tiek apvainota. “Ikdienā cilvēki man saka, ka esmu neglīta un pretīga, kā arī jautā: “Vai tas ir kāds filtrs?”. Sieviete arī atzīst, ka garīgajai veselībai tas noteikti nekas labs nav. “Es cenšos troļļus ignorēt vai bloķēt, taču to reizēm ir grūti izdarīt.”

“Katru dienu mani sauca par “lielo muti” vai “varžu meiteni” un teica, ka izskatos pēc pitbula,” tā Samanta atceras skolas laikus.

CITI ŠOBRĪD LASA

2020. gadā satura veidotāja sāka publicēt videoklipus. “Esmu iemācījusies mīlēt savas atšķirības, kas padara mani unikālu, un izmantot to savā labā,” viņa teica. Tagad viņai platformā ir 3,6 miljoni sekotāju, un viņas profilā ir rakstīts: “Nē, tas nav filtrs – tā ir tikai mana seja.”

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.