Latvijā

Skaitlis “13”
 – liktenīgi labvēlīgs vai īpaši neveiksmīgs?0

Mans krusttēvs bija dzimis 13. datumā 1913. gadā. Kad sāka dzīvot atsevišķi, Rīgā izvēlējās namu ar 13. numuru. Lai gan bija aizņemti tikai daži dzīvokļi, izvēle krita uz 13. Pēc kara, kad Rīgā sanumurēja pasta nodaļas, kā pēc pasūtījuma tika 13. Vai tās ir tikai sakritības? 
Marģers Lācis Bauskā


 

Kristaps Baņķis, sertificēts numerologs, Latvijas Numerologu biedrības vadītājs, uzskata, ka skaitļu maģiskā ietekme jeb enerģētiskās vibrācijas caurauž ikviena cilvēka ikdienu un likteni neatkarīgi no tā, vai cilvēks pats apzinās to vai ne. Pēc aprakstītajiem faktiem var spriest, ka M. Lāča krusttēvs intuitīvi bija sajutis skaitļa 13 labvēlību.

“Savā numerologa praksē esmu vairākkārt pārliecinājies, ka ar skaitļiem, kas ielikti šūpulī un ietverti numeroloģiskajā kodā, cilvēki visas savas dzīves laikā arī visbiežāk sastopas un instinktīvi operē – ietverot tos mājas adresēs, automašīnu un telefona numuros u. c.,” teic K. Baņķis. Arī cilvēka vārdā un uzvārdā esot ieslēpti skaitļi. Tas tādēļ, ka katram burtam atbilst noteikts skaitlis. “Izmantojot portāla “Numerologi.lv” speciālo burtotāju, kas burtus pārvērš ciparos, noskaidrojās, ka M. Lāča krusttēva vārda un uzvārda burtu summa ir 4 – tāpat kā skaitļa 13 cipara kopsumma,” secina K. Baņķis.

”Arī es varu teikt, ka 13. datums manā dzīvē bieži izrādījies liktenīgs un intuitīvi jutu tā labvēlību, piemēram, nr.13 vēlēšanu listē,” savā pieredzē dalās ”Latvijas Avīzes” lasītājs Uldis. ”Tikai gribu uzsvērt, ka svarīgi ir nekļūt atkarīgiem no šī vai jebkura cita skaitļa. Cenšos speciāli nemeklēt dzīvē ne šo, ne arī kādu citu skaitli, kā arī neizvairos no kāda skaitļa, piemēram, 13. vietas autobusā, 13. numura viesnīcā. Ja tomēr atkal dzīvē kāds nozīmīgs notikums saistās ar skaitli 13, tad, kā saka, “pieņemu to zināšanai”.
 Pats skaitlis jau nav ne labs, ne slikts. Svarīga jau ir mūsu attieksme. Vai mēs priecājamies vai arī baidāmies no kāda skaitļa. Nebaidīsimies un nebūsim atkarīgi ne no viena skaitļa,” aicina Uldis.

 

 

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
LE
LETA
Latvijā
Atceļ lēmumu par atbalstu dabasgāzes termināļa būvniecībai Skultes ostā 2
3 stundas
LE
LETA
Latvijā
Covid-19 krīzei mazinoties, ar robežu atvēršanu Latvijai steigties nevajadzētu
3 stundas
LE
LETA
Latvijā
Ušakovs pārsūdzēs tiesas spriedumu
4 stundas

Lasītākie

LE
LETA
Latvijā
Lieldienu laikā ciemošanās ir aizliegta 2
2 stundas
IE
Ināra Egle
Latvijā
Parādījušās šaubas, vai Rīgas domes vēlēšanas vispār varētu notikt arī rudenī
32 minūtes
LE
LETA
Latvijā
Konkursu par finansējumu Covid-19 skarto mediju atbalstam varētu izsludināt jau rīt
2 stundas
LE
LETA
Veselam
Pēdējā diennaktī vislielākais Covid-19 inficēto skaita pieaugums Rīgā 2
3 stundas
OZ
Olafs Zvejnieks
Ekonomika
Vai ES pārdzīvos koronavīrusa krīzi? INTERVIJA ar Eiropas Parlamenta deputātu Robertu Zīli
Intervija 5 stundas