Ilustratīvs foto.
Ilustratīvs foto.
Foto: Paula Čurkste/LETA

Smaga avārija Rīgā: kravas auto vadītājs netiek galā spēkrata vadīšanu un iebrauc pretējā joslā 5

Šorīt plkst.8.25 Rīgā, Lubānas ielā notika kravas automašīnas un mikroautobusa avārija, kurā cieta kravas automašīnas vadītājs, informēja Valsts policijā (VP).

Reklāma
Reklāma
Pekina plāno pārņemt Putina impēriju? Eksperts atklāj, kāpēc diktators šoreiz ir patiesi nobijies
Mājas
7 priekšmeti, ko saskaņā ar fen šui nevajadzētu turēt guļamistabā – tie var ietekmēt emocionālo labsajūtu
Šī prece pazudīs no “Rimi” plauktiem! Tirdzniecības tīkls ievieš jaunu biznesa stratēģiju – kas vēl tiks izņemts no sortimenta?
Lasīt citas ziņas

Pēc policijas rīcībā esošās sākotnējās informācijas, kāds kravas automašīnas “Scania” vadītājs netika galā ar spēkrata vadīšanu un iebrauca pretējā braukšanas joslā, kur sadūrās ar pretim braucošo mikroautobusu “Mercedes-Benz”.

Pēc tam kravas automašīna nobrauca no ceļa braucamās daļas.

CITI ŠOBRĪD LASA

Ceļu satiksmes negadījumā cieta kravas automašīnas “Scania” vadītājs, kurš guvis traumas un tika nogādāts medicīnas iestādē.

Valsts policija skaidro notikušā apstākļus.

Uz notikuma vietu Lubānas ielā izsaukumu saņēma arī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests.

Abos transportlīdzekļos esošie cilvēki no spēkratiem izkļuva paši saviem spēkiem.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.