Foto: Shutterstock

Šodien vēlams sevi pasaudzēt, iztiekot bez nervozēšanas un lieka stresa! Horoskopi 2.decembrim 2

Auns

Diena vairākumam Aunu var paies karstās debatēs. Apstākļi būs tādi, kad biežāk vajadzēs izteikt savu viedokli un sniegt komentārus. Ne visi tev piekritīs.

Reklāma
Reklāma

Vērsis

Kokteilis
No A līdz Ž – ko par tavu personību atklāj tava vārda sākumburts? 11
Lietotas automašīnas, kuras nevajadzētu iegādāties: eksperts norāda uz trim neuzticamiem modeļiem
RAKSTA REDAKTORS
“Viņiem ir advokātu aizmugure, par kādu es pat sapņot nevaru!” Darbavieta nelikumīgi sagrauj Baltkrievijas pilsones gadiem veidoto dzīvi Latvijā 285
Lasīt citas ziņas

Šodien tev var būt sajūta, ka citi aiz muguras citi sačukstas. Nav izslēgts, ka par tevi būs jauni stāsti. Lai tas tevi nekādā ziņā nesatrauc.

Dvīņi

Šodien tu būsi spriganāks nekā jau krietnu laiku iepriekš. Tu iedvesmosies aktīvākai sporta dzīvei, jauniem mērķiem un izklaidēm. Taču atceries – domā, ko tu saki. Jo lieki vārdi var pazudināt daudz.

Vēzis

CITI ŠOBRĪD LASA

Tev vēlams sevi pasaudzēt, iztiekot bez nervozēšanas un lieka stresa. Gaidāmas jaunas ziņas saistībā ar ģimenes lietām. Labvēlīga diena karjeras pārdomāšanai.

Lauva

Lielākais miegs un slinkums palicis aiz muguras. Šodien tev būs spēcīgs dzīves spars, apņēmība un jauni izaicinājumi sevi pierādīt.

Jaunava

Sākot ar šodienu, tev miesās karstāk riņķos asins. Tev būs jauni plāni, mērķi un darbi. Lielisks laiks, lai atsāktu aktīvāku dzīvesveidu, pievērstu vairāk veselīgam dzīvesveidam.

Svari

Dinamiska diena, kad vēlams visu notiekošo neuztvert pārāk personīgi un emocionāli. Tev jābūt rotaļīgākam un ar humoru jārisina attiecību jautājumi.

Skorpions

Ja iespējams, braucienus iesakāms pārcelt uz citu dienu, aiztaupot sev lieku stresu. Lielākas kaislības var virpuļot ap ģimenes dzīvi un attiecībām ar tuviniekiem.

Strēlnieks

Kurš sargā sevi, tas iztiek bez liekiem tēriņiem un pārdzīvojumiem. Diena, kad iesakāms vairāk laika veltīt sarunām ar bērniem un mīļiem cilvēkiem.

Mežāzis

Lielākā māksla būs saprast apkārtējos, sadarbības partnerus un laulāto draugu. Dažiem tas var prasīt arī vairāk pacietības.

Ūdensvīrs

Gaidāma dinamiska diena, tomēr esi saudzējošs pret apkārtējiem, kuri var nesaprast jokus. Iespējams, karstāk klāsies arī laulības dzīvē, kad iespējami mēģinājumi tikt skaidrībā kāda kuram vara.

Zivis

Tavā galvā var dzimt jaunas biznesa idejas. Atceries, ka fiziskās aktivitātes nāks gan par labu tavai veselībai un tu vēl papildus izvēdināsi galvu.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.