Foto: Arnis Kalniņš

Starp biteniekiem un mūziķiem – fotoieskats Lietuvas festivālā “Menuo Juodaragis”. 0

Pievieno LA.LV

Šogad uz trim festivāla skatuvēm muzicēja vairāk nekā pussimts dažādu žanru grupu, skanēja etnomūzika un roks, soulmūzikas un latino ritmi.

Kalpos gadiem ilgi bez nopietniem remontiem: eksperti nosaukuši četras uzticamākās kompaktklases automašīnas
Kokteilis
Dzimuši zem laimīgas zvaigznes – šajos mēnešos pasaulē nāk vislielākie veiksminieki 2
“Apsardze jau izsaukta un mana bilde karājas pie ieejas!” Pircējs “Rimi” saņem kārtīgu sodu par vēlmi “mazliet šmaukties”
Lasīt citas ziņas

Festivāla tematika šogad bija veltīta bitēm, jo tās izsenis ieņem īpašu vietu baltu kultūrā un iemieso skaistākās attiecības starp cilvēku un pasauli – draudzību, saskaņu ar dabu un pasaules dievišķo kārtību.

Īpaša programma tika piedāvāta festivāla mazajiem apmeklētājiem, iemēģināt veiksmi rīta zvejā bija tiem, kas ieraduši agri celties, notika sacīkstes un ekskursijas, varēja baudīt mierīgus un romantiskus mirkļus pie ugunskura zvaigžņu un pilnmēness gaismā, kā arī iepazīties ar seno baltu tērpu, bruņukreklu un rotu darināšanas māku.

CITI ŠOBRĪD LASA
Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.