STOPkadri: Kas notiek ar “zaļo murgošanu” teātra vidē? Tiks veikta kultūras nozares ekoloģiskā pārveide 18

Nav tālu tā diena, kad uz teātri varēs doties tikai tie, kam ir elektroauto vai vismaz viens saules panelis. Ar šādu sarkasma pilnu ievadu TV24 raidījuma “STOPkadri” vadītājs Armands Puče aicina pievērst uzmanību zaļās murgošanas jeb zaļās domāšanas, jeb, kā oficiāli tas skan, – zaļās ilgtspējības absurdumam.

Reklāma
Reklāma
Mākslīgais intelekts nosauc 6 vārdu īpašniekus, kuriem Līgo svētki būs īpaši izdevušies
Kokteilis
Neticami, bet tava auto marka atklāj par tevi vairāk, nekā spēj iedomāties 66
TV24
Guntis Belēvičs par absurdu medikamentu jomā: “Es viņiem uzdāvināšu rūtiņu kladi un pildspalvu, un teikšu – sāciet numurēt ar numuru viens un divi!”
Lasīt citas ziņas

Viens no tās mērķiem ir veikt kultūras nozares ekoloģisko pārveidi. Nacionālais teātris un “Greenstage”, kas ir Eiropas fondu projekts, piedalās bezatkritumu laboratorijas projektā.

Šā projekta ietvaros tiks iestudētas divas izrādes “Oberhausenas teātrī” (Vācija) un Nacionālajā teātrī (Latvijā), praksē realizējot ilgtspēgīju dekorāciju ražošanas un otrreizējas pārstrādes principus.

CITI ŠOBRĪD LASA

Nacionālajam teātrim šim mērķim dotācija ir 3,5 miljoni eiro. “Vienu miljonu varētu pārstrādāt, pirms viņiem to nodot. Pārstrādāt daļu no visa, piemēram, domāšanas pēcpusdienā, lai padomā ar savu galvu – kur iesaistās, kur paši lien. Bet nu – aši jau par to nemaksā,” atkal smejas Puče.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.