Foto: Latvijas Valsts ceļi

TESTS. Vai spēj nonākt no punkta A uz punktu B Latvijā, neizmantojot “Waze” un karti? Izaicinājums lielceļu pavēlniekiem 0

Šobrīd šoferiem ir tik vienkārša orientēšanās, kā nav bijusi nekad iepriekš vēsturē. Ir pieejamas ne tikai dažādas papīra un elektroniskās kartes, bet arī speciālas aplikācijas, no kurām populārākā ir “Waze”, kas mums pasaka priekšā, kā un kur braukt. Tomēr vai spēsiet no punkta A punktā B nonākt, neizmantojot šīs mūsdienu ekstras? Vai zināt, pa kuru ceļu jābrauc, piemēram, uz Liepāju? Šis tests lai ir kā labs izaicinājums pārbaudīt sevi šajā ziņā.

Ja vēlaties aizbraukt no Swedbank centrālās ēkas jeb “Saules akmens” uz Prezidenta pili, pa kuru no Rīgas tiltiem būs jāmēro visīsākais ceļš?

1 no 10
Kas to būtu domājis? Aivis Ceriņš publiski paziņo, kāpēc aizgāja no darba televīzijā
Andris Kulbergs savā uzrunā sabiedrībai nosauc iespējamos jaunās koalīcijas partnerus un nostāda darba mērķus
“Eirovīzijas” vadība pieļauj, ka Krievija varētu atkal piedalīties konkursā ar vienu noteikumu, kam nav sakara ar karu Ukrainā
“Izskatās pēc tukša numura!” Tauta spriež par Kulberga piemērotību Ministru prezidenta amatam
“Episka elle!” Pasažieris norāda uz lielām neērtībām starppilsētu autobusos – ērtāk ir pat “Ryanair”
It kā uzņēma atplestām rokām, bet patiesībā izspēlēja dažādus trikus: kā Ķīna vizītes laikā pazemoja Trampu
TV24
Reālas sarunas vai eskalācija: izšķirošais jautājums ir Putina rokās
Ir jānotiek brīnumam, lai Kulbergs varētu izveidot valdību! Politoloģe norāda uz partiju egoistiskumu kā šķērsli jaunai varai
TV24
Slaidiņš par Ukrainas triecieniem Krievijas apgādes līnijām: “Tie ir sīki kodieniņi, bet drīz droni var kļūt par ikdienu!”
Veselam
Brīvība vai risks veselībai? Ko par krūštura nevalkāšanu patiesībā saka ortopēdi