Ekrānšāviņš no X – @ltvzinas

Tirdzniecības centrs “Olimpia” pēc avārijas novēršanas atsācis uzņemt apmeklētājus 16

Pievieno LA.LV

Tirdzniecības centra “Olimpia” telpas, kur trešdienas pēcpusdienā notika ogļskābās gāzes noplūde, ir pārbaudītas un atzītas par drošām, līdz ar to iestāde ir atsākusi darbību, aģentūru LETA informēja “Olimpia” pārstāve Liene Apine.

Kokteilis
Viņi necieš kritiku un neuzticas nevienam: šīs zodiaka zīmes tiek uzskatītas par lepnuma karaļiem
FOTO, VIDEO. Maskavas centrs “izmiris”: uz Kremļa torņiem specvienības ar ložmetējiem, pilsētā izvietoti blokposteņi 29
Veselam
Ko ēst sirds veselībai? 5 konservēti pārtikas produkti, kas patiešām nāk par labu mūsu organismam
Lasīt citas ziņas

Objekta evakuācija ir noslēgusies. Darbinieki atgriezušies darba vietās un centrs atsācis uzņemt apmeklētājus.

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD) aģentūra LETA noskaidroja, ka ap plkst.19.30 VUGD darbu notikuma vietā pabeidza. Kopumā no ēkas evakuējās apmēram 500 cilvēku.

CITI ŠOBRĪD LASA

Jau ziņots, ka VUGD plkst.16.24 saņemts izsaukums uz Āzenes ielu, kur saskaņā ar sākotnējo informāciju sabiedriskas ēkas pagrabstāvā tehniskajā telpā plīsusi caurule un notiek ogļskābās gāzes noplūde.

Apine iepriekš informēja, ka incidents saistīts ar mazumtirgotāja “Rimi” dzesēšanas sistēmām.

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.