Attēlam ir ilustratīva nozīme
Attēlam ir ilustratīva nozīme
Foto: AP/Scanpix/LETA

Traģisks lēmums! Izvairoties no sadursmes ar dzīvnieku, autovadītājs nāvējoši notriec velosipēdistu 2

Pievieno LA.LV

Izvairoties no sadursmes ar dzīvnieku, autovadītājs Olaines novadā nāvējoši notriecis velosipēdistu, aģentūru LETA informēja Valsts policijas Sabiedrisko attiecību nodaļas vecākā speciāliste Elīna Priedīte.

Kokteilis
Ar šo zodiaka zīmju pārstāvjiem labāk nestrīdēties: viņi vienmēr atradīs veidu, kā pamatīgi atriebties
Veselam
Ārsti nosauc četrus augļus ar kuru ēšanu pēc 45 gadu vecuma nevajadzētu pārlieku aizrauties
“Man pat neomulīgi palika!” Sēņotāja mežā uziet ļoti biedējošu vietu 5
Lasīt citas ziņas

Viņa stāstīja, ka šodien ap plkst.10 tika saņemts izsaukums Olaines novada Stūnīšos, kur noticis ceļu satiksmes negadījums, kā rezultātā gājis bojā cilvēks.

Sākotnējā informācija liecina, ka automašīnas “Škoda” vadītājs braucis pa ceļu, uz kura izskrējis dzīvnieks. Lai izvairītos no sadursmes, autovadītājs nobraucis no ceļa un, nespējot atgūt kontroli pār transportlīdzekli, uzbrauca velosipēdistam, kas no gūtajām traumām gāja bojā notikuma vietā.

CITI ŠOBRĪD LASA

Negadījumā cietis arī automašīnas šoferis.

Valsts policija vēl turpina skaidrot notikušā apstākļus.

Šajā nedēļas nogalē dzīvību uz Latvijas ceļiem zaudējuši jau seši cilvēki.

LA.LV Google ziņās Pievienot
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.