Foto: Fotolia

Kāds pāris loterijā laimē vienu miljonu. Sapnis par jaunu māju netiek piepildīts, jo sieviete negaidīti pazūd 43

Anglijā kāds pāris iegādājās loterijas biļeti un laimējis vienu miljonu mārciņu ((aptuveni 1,2 miljoni eiro), taču sieviete negaidīti paziņojusi par šķiršanos un pazudusi ar visu laimestu.

Reklāma
Reklāma
“Zaļais kurss jau tepat pie sliekšņa,” plāno aizliegt malkas, brikešu un granulu apkuri 69
RAKSTA REDAKTORS
“Šis nav pirmais signāls, ka mūsu valstī kaut kas nav kārtībā” – Horens Stalbe atklāti par sajūtām pēc piedzīvotā uzbrukuma benzīntankā 80
Māte ar šausmām atklāj, ka jaundzimušais bērns, par kuru viņa rūpējās slimnīcā, nav viņas bērns 19
Lasīt citas ziņas

39 gadus vecais Maikls Kartlidžs un viņa draudzene, 37 gadus vecā Šarlote Koksa no mazpilsētas Spaldingas, Anglijā, kopā iepirkušies lielveikalā. Līdz tam Maikls un Šarlote bija satikušies apmēram trīs mēnešus.

Maikls apgalvo, ka viņš bija tas, kurš ierosināja draudzenei iegādāties loterijas biļeti.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Šarlote teica, ka viņai nav palikusi nauda loterijas biļetei, bet es atbildēju, ka pārskaitīšu viņai naudu,” vīrietis stāsta laikrakstam The Sun.

Tā kā Maiklam līdzi nebija savas bankas kartes, par pirkumiem maksāja Šarlote. Viņš apgalvo, ka naudu par biļeti viņai pārskaitījis uz vietas, pie lielveikala kases, ko fiksējušas videonovērošanas kameras.

Mājās viņi pārbaudīja loterijas biļetes un noskaidroja, ka viņu laimestu summa ir viens miljons mārciņu (aptuveni 1,2 miljoni eiro).

“Mēs nevarējām tam noticēt. Mēs runājām par jaunas mājas iegādi. Šarlote gribēja jaunu automašīnu, neko dārgu – Kia vai ko tamlīdzīgu,” atceras Maikls.

Tomēr Šarlote pēkšņi paziņoja par šķiršanos un pazuda, paņemot sev līdzi visu loterijas biļešu laimestu.

“Es zinu, ka viņa par to samaksāja caur savu bankas kontu, bet morāles apsvērumu dēļ summa būtu jādala uz pusēm,” uzstāj vīrietis.

Tomēr Šarlote apgalvo, ka loterijas biļeti esot iegādājusies pati un Maikls neesot viņai par to pārskaitījis naudu.

Uzņēmums, kas rīkoja loteriju, veica savu izmeklēšanu un secināja, ka tiesības uz balvu ir tikai tai personai, kura samaksāja par biļeti, t. i., Šarlotei.

“Tas nozīmē, ka balvu var izmaksāt tikai vienai personai, un tā vienmēr arī tika ziņots,” sacīja uzņēmuma pārstāvis.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.