“Jānomierina situācija, ka tie, kas ir profesionāļi, zina kurš ir labākais risinājums,” Zīle par Otavas konvenciju 53

TV24 raidījumā “Ziņu top” Eiropas Parlamenta (EP) viceprezidents Roberts Zīle komentē pēdējā laikā izskanējušās runas par Latvijas iespējām izstāties no Otavas konvencijas.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Katram cilvēkam ir sava piemērotākā un veiksmi nesošākā krāsa, ko var noteikt pēc dzimšanas datuma. Noskaidro savējo!
RAKSTA REDAKTORS
Ineses Supes cīņa turpinās: “Kad iznācu no ķirurga kabineta, es apraudājos, jo man gribējās iznākt kā uzvarētājai, bet tā pagaidām nesanāk”
Vai zināji, ka šie ieradumi veicina mūsos skumjas un nomāktu garastāvokli?
Lasīt citas ziņas

Raidījumā tiek minēts, ka Saeimas Ārlietu komisija, ko vada Rihards Kols, gan arī Aizsardzības un Iekšlietu komisijas plāno konsultēties ar Igauniju un Lietuvu par to vai tomēr nebūtu jāizstājas no Otavas konvencijas.

Roberts Zīle skaidro, ka viss, kā šis jautājums tika apspriests,  tas nebija tas veiksmīgākais variants: “Parādījās arī militārās jomās zinoši ekspertu viedokļi. Arī zināmu amatpersonu viedokļi par to vai nevajadzētu apspriest izstāšanos no Otavas konvencijas,” Roberts Zīle uzskata, ka tas radīja manāmu satraukumu.

CITI ŠOBRĪD LASA

Viņaprāt ir ļoti pareizi, ka šīs komisijas runā ar pārējo Baltijas valstu politiķiem. “Ja reiz tas ir iznācis ārā, tad vienkārši jāatrod profesionāla informācija, kuru pēc tam, politiski vienojoties, pasniedz un nomierina situāciju, ka tie, kas ir profesionāļi, zina kurš ir labākais risinājums.”

EP viceprezidents uzsver, ka tas, ko noteikti nevajadzētu darīt ir radīt neuzticību bruņotajiem spēkiem.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.