Foto: AFP/Scanpix/LETA

Ukraina noraida Kremļa izplatītos apgalvojumus par ukraiņu diversantiem Krievijas teritorijā 35

Kremļa kontrolētie mediji, atsaucoties uz avotiem armijā, pirmdien izplatījuši apgalvojumus, ka Rostovas apgabalā nogalināti pieci ukraiņu “diversanti”, taču Kijeva to šos apgalvojumus noraidījusi, norādot, ka tās ir “viltus ziņas”, kas tiek izplatītas, lai radītu iemeslu iebrukumam Ukrainā.

Reklāma
Reklāma
Uzzini, kura suņu šķirne atbilst tavam dzimšanas datumam – rezultāts pārsteidz daudzus
TV24
“Kodolzemūdene jau pie Krievijas robežas, Putin, un vispār, amerikāņi, sākam izmēģināt savus kodolieročus!” Rajevs “atšifrē” Trampa pēdējos dusmu izvirdumus
FOTO. “Sēnīte” pamazām atgūst savu spozmi – noņemta gadiem krātā sūnu kārta 22
Lasīt citas ziņas

Krievijas ziņu aģentūras “TASS” un “EIA Rovosti” apgalvo, ka Rostovas apgabalā iegājusi ukraiņu “diversantu-izlūku grupa” un ka pieci “robežpārkāpēji pārkāpēji ir iznīcināti”.

Kā apgalvo krievu mediji, pēc tam Krievijas teritorijā “diversantu” evakuācijai esot iebraukuši divi ukraiņu bruņutransportieri, kuri esot sašauti.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.