Publicitātes foto

Uldis Marhilevičs ielūdz uz saviem autorkoncertiem “Tava sirds ir Tavas mājas” 0

Sākot no 11. oktobra, līdz pat 5. decembrim Latvijas koncertzāles pieskandinās Ulda Marhileviča mūzika, komponista autorkoncertos “Tava sirds ir Tavas mājas”.

Reklāma
Reklāma
FOTO. Ziemeļkorejas līderis uzdāvina Putinam greznu portretu, kas lika apklust…
Eksperts nāk klajā ar fatālu paredzējumu: Krievija izmantos kodolieročus neatkarīgi no tā, vai Rietumi apbruņos Ukrainu 69
VIDEO. Laupītāji uz motocikliem mēģina apzagt garām ejošu sievieti, taču nelāgais nodoms viņiem tūlītēji atspēlējas 11
Lasīt citas ziņas

Uldis Marhilevičs koncertos muzicēs kopā ar vijolnieku Dzintaru Beitānu, taustiņintrumentālistu Raimondu Macatu, kontrabasistu Modri Laizānu un sitaminstrumentālistu Andri Buiķi.

Ulda Marhileviča dziesmas izdziedās Antra Stafecka.

CITI ŠOBRĪD LASA

Ulda Marhileviča autorkoncerts ir sen iecerēts un lolots komponista projekts, nu īstenotā iecere klausītāju vērtējumam tiks nodota šī gada nogalē. Koncertprogrammas pirmā daļa atvēlēta instrumentālajai mūzikai, kurā muzikālais centrs būs flīģelis un paša komponista, pianista, Ulda Marhileviča klavierspēle.

Komponista raksturīgais mūzikas melodiskums, tai piemītošais melanholisms, mūzikas izteiksmes veids valdzina ikvienu klausītāju. Šīs koncertprogrammas otrajā daļā to varēs saklausīt dziedātājas Antras Stafeckas dziedājumā, kura iejutīsies komponista dažādos gados radītajās dziesmās, kuras savulaik dziedājušas dažādas skatuves leģendas: Mirdza Zīvere, Igo un citi. Koncerta programmā skanēs gan zināmas, gan retāk dzirdētas Ulda Marhileviča melodijas, neizpaliks komponista zelta dziesmas “Vēl”, , “Naktsvārdi”, “Mājupceļš” , protams, dziesma “Lūgums”, kas 1984. gadā kļuva par Latvijas Radio Mikrofona aptaujas uzvarētāju un daudzas, daudzas citas dziesmas.

Komponists Uldis Marhilevičs saka: “Man mūzikas radīšana saistās ar degsmi, aicinu uz saviem autorkoncertiem visā Latvijā, būs pirmatskaņojumi, līdzidziedāšana un varbūt arī kāds tango!”

“Un tomēr – galvenais iemesls ir flīģelis. Pasakiet, kuram pianistam nav tāda doma – uzspēlēt uz “Steinway? Mēs daudz izmantojam digitālās klavieres, tādēļ šis koncerts, kurā spēlēšu tieši flīģeli, būs īpaši atbildīgs.”, piebilst Uldis Marhilevičs.

Koncertu saraksts:

11. oktobrī plkst. 18:00 Latgales vēstniecībā GORS

18. oktobrī plkst. 18:00 Liepājas Olimpiskā centra Rožu zālē

25. oktobrī plkst. 18:00 Valmieras Kultūras centrā

30. oktobrī plkst. 19:00 Jelgavas Kultūras namā

7. novembrī plkst. 19:00 Ādažu Kultūras centrā

15. novembrī plkst. 18:00 Baložu Kultūras namā

18. novembrī plkst. 18:00 Madonas Kultūras namā

21. novembrī plkst. 19:00 Ogres Kultūras centrā

28. novembrī plkst. 19:00 Ventspils teātra namā “Jūras vārti”

29. novembrī plkst. 18:00 Koncertzālē “Rīga”

5. decembrī plkst. 19:00 Vidzemes koncertzālē “Cēsis”

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.