Pāvests Francisks Vatikānā, 16.09.2018.
Pāvests Francisks Vatikānā, 16.09.2018.
Foto: LETA/AFP

Uz Svēto misi pāvesta Franciska vadībā Aglonā būs papildus transporta reisi 0

Lai iedzīvotājiem būtu iespēja nokļūt uz Svēto misi pāvesta Franciska vadībā Aglonā un pēc tās – atpakaļ mājās, 2018. gada 24. septembrī tiks nodrošināti jauni papildu autobusu un vilcienu reisi, kā arī pagarināti jau esošie maršruti, tā portālu “La.lv” informēja VSIA Autotransporta direkcijas Sabiedrisko attiecību speciāliste Lilita Pelčere

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Vai stārķi gaidījāt? 10 vārdu īpašnieki, kas drīzumā varētu sagaidīt ģimenes pieaugumu
Veselam
Jūs nekad vairs neēdīsiet šos ēdienus, kad uzzināsiet to sastāvu 38
Viedoklis
Armands Puče: Tagad par visām reizēm ir skaidrs, ka ar politisko eliti nav ko vispār rēķināties. Murmuļi!
Lasīt citas ziņas

Izmaiņas skars četrus autobusa un divus vilciena maršrutus, kā arī katram vilciena reisam tiks norīkoti 10 autobusi, kas pasažierus nogādās no Aglonas stacijas uz Aglonu un pēc pasākuma – atpakaļ uz staciju.

24. septembrī paredzēti vairāki papildu autobusi maršrutā uz un no Aglonas.
CITI ŠOBRĪD LASA

Autobuss no Rīgas Starptautiskās autoostas izbrauks plkst.9.30 un pasažieriem būs iespēja iekāpt arī pieturvietā Tirdzniecības centrs Dole, Ogres šoseja, Aizkraukles stacija, Jēkabpils (Kurzemes iela) un Preiļu autoosta, savukārt no Aglonas tas izbrauks plkst.19.45 un apstāšanos veiks tajās pašās pieturvietās.

Papildu autobusi paredzēti arī no Daugavpils, Rēzeknes, Preiļiem un Jēkabpils.

Šajā dienā tiks norīkoti arī seši papildu vilcienu reisi – trīs no rīta uz Aglonas staciju un trīs vakarā uz Rīgu.

Biļetes uz šiem reisiem ir iespēja nopirkt tikai līdz un no Aglonas. Vilcieniem no Aglonas stacijas uz Aglonu tiks nodrošināti 10 autobusi katram reisam, uz kuriem papildu biļete nebūs vajadzīga. Braucieniem būs derīga vilciena biļete, kas būs jāuzrāda pirms iekāpšanas autobusā.

Pēc pasākuma no Aglonas uz dzelzceļa staciju pasažieriem arī būs pieejami autobusi, kam arī būs derīga vilciena biļete, bet šeit mēs vēršam uzmanību, ka tiks norīkoti atsevišķi autobusi uz katru konkrēto vilcienu.

Autobusā būs derīga tikai tā biļete, kas būs nopirkta attiecīgajam vilcienam. Gan šī iemesla dēļ, gan arī tāpēc, lai tiktu nodrošināta vieta sabiedriskajā transportā, aicinām pasažierus iegādāties biļetes iepriekšpārdošanā.

Autotransporta direkcija aicina pasažierus plānot savu braucienu un laikus pārbaudīt autobusu un vilcienu kustību sarakstu mājaslapā www.atd.lv sadaļā Kustības saraksti šeit.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.