Krišjānis Kariņš.
Krišjānis Kariņš.
Foto: Sintija Zandersone/LETA

Uzņēmējs par Kariņu: Ar smuku uzvalku un labu frizūru nepietiek, lai vadītu valsti 59

Pievieno LA.LV

“Ar smuku uzvalku un labu frizūru nepietiek, lai vadītu valsti,” šādu viedokli “RīgaTV 24” raidījumā “Preses klubs” pauda uzņēmējs, zivju pārstrādes uzņēmuma “Karavela” īpašnieks Andris Bite.

Nosaukti nāvējošākie automobiļi uz ceļiem: turam īkšķus, lai neatrodi sarakstā savu auto
FOTO. “Vai tas ir normāli?” Guntars veikalā nopērk tomātu, taču, pārgriežot to uz pusēm, viņu sagaida pārsteigums
RAKSTA REDAKTORS
Bez diploma, darba un izbijis slepkava!? Vai tiešām jebkurš var kandidēt Saeimas vēlēšanās, skaidro advokāts
Lasīt citas ziņas

“Haoss ar šo lēmumu pieņemšanu, nepaskaidrojot kāpēc, nesaprotamu lēmumu pieņemšana, to atcelšana, mainīšana ir novedis pie tā, ka cilvēki patiešām vairs neko nesaprot. Un ticība par to, ka rīt kaut kas mainīsies nav. Manuprāt, vislielākā atbildība ir jāuzņemas pašam Kariņam, jo, manuprāt, ar smuku uzvalku un labu frizūru nepietiek, lai vadītu valsti ne tikai miera laikos, bet arī tad, kad ir smaga krīze un teju kara apstākļi,” uzskata uzņēmējs.

Par absurdu viņš uzskata Kariņa paziņojumu, ka kāds no valsts sistēmā strādājošajiem ierēdņiem pieņēmis lēmumu atteikties no lielākas ‘Pfizer’ vakcīnu devu piegādēm, bet viņš pat nezina kurš: “Tā ir viņa tiešā atbildība!”
CITI ŠOBRĪD LASA

“Paši visu vasaru priecājās. Publiski, rupji sakot, pašapmierinājās, ka pie mums viss ir kārtībā – mēs esam superīgākā tauta, kurai nekas nelīp, un neko nedarīja, lai gatavotos tālākajam,” uzsvēra Bite.

Uzņēmējs uzskata, ka šādos apstākļos valdība būtu jāļauj vadīt kādam profesionālim, ja Kariņš un viņa komanda netiek galā ar esošo situāciju.

Visu raidījumu skaties šeit:



LA.LV Google ziņās Pievienot
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.