Ilustratīvs foto.
Ilustratīvs foto.
Foto – LETA/AFP

Uzņēmumu valdes locekļus apsūdz par izvairīšanos no nodokļu nomaksas, nodarot valstij 1,1 miljona eiro zaudējumus 17

Prokuratūra nosūtījusi Rīgas pilsētas tiesai krimināllietu, kurā apsūdzētas trīs personas par to, ka pievienotās vērtības nodokļa (PVN) deklarācijās uzrādīja faktiski nenotikušus ar PVN apliekamus darījumus, ar ko nodarīja zaudējumus valstij 1 101 444 eiro apmērā, aģentūra LETA uzzināja prokuratūrā.

Kokteilis
Ko vilkt mugurā, sagaidot Ugunīgā Zirga gadu? Padomi katrai zodiaka zīmei, lai piesaistītu veiksmi un harmoniju
“Tas tiešām ir tāds apkaunojums…” Valsts kultūrkapitāla fonda lēmums izsauc asas reakcijas sabiedrības vidū
“Kamēr mēs pa Ziemassvētku jampadračiem un mandarīnu mizām”, bijušais Jelgavas mērs Rāviņš ticis jaunā amatā 28
Lasīt citas ziņas
Apsūdzētās personas bija kādu divu uzņēmumu valdes locekļi ar paraksta tiesībām, kuri kopīgi organizēja abu uzņēmumu finansiāli saimniecisko darbību.

Valsts ieņēmumu dienestā tika iesniegtas PVN deklarācijas par taksācijas periodu no 2012.gada janvāra līdz 2013.gada martam, norādot faktiski nenotikušus darījumus starp uzņēmumu un četriem citiem uzņēmumiem, tādējādi nelikumīgi palielināta abu uzņēmumu atskaitāmā priekšnodokļa summa un nepamatoti samazināta budžetā maksājamā PVN summa vairāk nekā miljona eiro apmērā.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.