Foto – Ieva Lūka/LETA

Uzzinot par gaidāmu pārbaudi, maksātnespējas administrators lūdz izbeigt sava sertifikāta darbību 3

Pievieno LA.LV

Maksātnespējas administrācija (MNA) šogad izbeigusi sertifikāta darbību maksātnespējas procesa administratoram, kurš pats to lūdzis, uzzinot par gaidāmo pārbaudi viņa darba vietā, aģentūru LETA informēja MNA direktore Inese Šteina.

Veselam
Daudzi tos uzskata par veselīgiem… 8 pārtikas produkti, kuros slēpjas pārsteidzoši daudz cukura
VIDEO. “Rīgu viņš jau ir pārliecinājis….” Krievija ANO Drošības padomes sanāksmē izsaka tiešus draudus Latvijai 84
Kokteilis
Par šajos mēnešos dzimušajiem mēdz teikt – viņiem ir “zelta sirds” 1
Lasīt citas ziņas

Kopumā šī gada laikā MNA izbeigusi sertifikāta darbību 15 maksātnespējas administratoriem. Desmit gadījumos tas ir darīts pēc paša administratora vēlmes, ieskaitot iepriekšminēto gadījumu.
Šteina piebilda, ka četros gadījumos sertifikāta darbība izbeigta administratoriem, kuri pārkāpuši Maksātnespējas likumu, ļaunprātīgi izmantojot savas pilnvaras, bet vienā gadījumā tādēļ, ka administrators pēdējo divu sertifikātu darbības laikā divas reizes ar tiesas procesu ticis atcelts no pienākumu pildīšanas.

Tāpat šogad seši administratori atstādināti no amata pienākumu veikšanas, pamatojoties uz aizdomās turētā vai apsūdzētā statusu kriminālprocesā, diviem no tiem izbeigta sertifikāta darbība pēc paša vēlēšanās.

CITI ŠOBRĪD LASA

Sagatavošanas stadijā atrodas vēl viena lieta par viena administratora atstādināšanu, norādīja Šteina.

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.