Foto – Stock.xchng

Vai ASV rīcībā ir NLO transportlīdzekļi, kas nepieder cilvēkiem? Kongress pagaidām to “nelikumīgi slēpj”… 96

ASV tika mudinātas atklāt pierādījumus par NLO pēc tam, kad bijušais izlūkdienesta ierēdnis paziņoja, ka valdības rīcībā ir “neskarti un daļēji neskarti” citplanētiešu transportlīdzekļi, vēsta “The Guardian“.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
“Es nekad nebiju plānojusi būt par prezidenta sievu!” Zelenska skumji atklāj, kādas attiecības viņai tagad ir ar vīru 114
Veselam
5 populāri pārtikas produkti izraisa atmiņas zudumu – to iedarbība novērota jau īstermiņā 29
TV24
“Ukraiņi atraduši alternatīvu ATACMS raķetēm,” atklāj NBS majors Slaidiņš 105
Lasīt citas ziņas

Bijušais izlūkdienesta ierēdnis Deivids Grušs, kurš vadīja neizskaidrojamo, anomālo parādību analīzi ASV Aizsardzības departamenta aģentūrā, ir apgalvojis, ka ASV rīcībā ir transportlīdzekļi, kas nepieder cilvēkiem.

Informācija par šiem transportlīdzekļiem Kongresam tiek nelikumīgi slēpta, Grušs pastāstījis izdevumam “Debrief”. Viņš sacīja, ka, nododot Kongresam klasificētu informāciju par transportlīdzekļiem, viņš cietis no valdības amatpersonu atriebības. Viņš pameta darbu aprīlī pēc 14 gadus ilgas karjeras ASV izlūkdienestā.

CITI ŠOBRĪD LASA
Džonatans Grejs, pašreizējais ASV izlūkdienesta ierēdnis Nacionālajā gaisa un kosmosa izlūkošanas centrā (Nasic), “Debrief” apstiprināja “eksotisku materiālu” esamību, piebilstot: “Mēs neesam vieni.”

Šī informācija tika atklāta pēc tam, kad beidzamajos gados daudzi ticami novērojumi un ziņojumi ir atdzīvinājuši uzmanību, kas vērsta uz citplanētiešu kuģiem un, iespējams, apmeklējumiem.

2021.gadā Pentagons publicēja ziņojumu par neizskaidrojamām, anomālām parādībām – tika konstatēti vairāk nekā 140 gadījumi, kurus nevarēja izskaidrot. Ziņojums sekoja militāro kadru noplūdei, kas liecināja par acīmredzami neizskaidrojamiem notikumiem debesīs, savukārt flotes piloti liecināja, ka viņi pie ASV krastiem bieži sastapušies ar dīvainiem kuģiem.

Intervijā ar “Debrief” žurnālistiem Lesliju Kīnu un Ralfu Blūmentālu, kuri iepriekš atklāja slepenas Pentagona programmas esamību, kas izmeklēja NLO, Grušs sacīja, ka ASV valdība un aizsardzības departments ir ieguvis ar cilvēkiem nesaistītu kuģu fragmentus – neskartus un daļēji neskartus transportlīdzekļus.

Grušs izdevumam “Debrief” sacīja, ka analīze atklāja, ka šim materiālam ir “eksotiska izcelsme”, kas nozīmē “ārpuszemes vai nezināmas izcelsmes intelektu, kas nav cilvēka intelekts”.

Niks Pope, kurš deviņdesmito gadu sākumā pavadīja Lielbritānijas Aizsardzības ministrijas NLO izmeklēšanu, sacīja, ka Gruša un Greja stāstījums par citplanētiešu materiāliem ir “ļoti nozīmīgs”. “Cilvēki saka: “Ak, cilvēki visu laiku izdomā stāstus.” Bet es domāju, ka ir pavisam citādi. Jo tam būs sekas, ja izrādīsies, ka tā nav taisnība.

“Grušs teica, ka darbības notiek dažādos līmeņos un ka viņš zina konkrētas personas, esošās un bijušās, kas ir iesaistītas,” ziņo “Debrief”.

Rakstā “Debrief” Grušs nesaka, ka ir personīgi redzējis citplanētiešu transportlīdzekļus, kā arī nesaka, kur tie varētu tikt glabāti. Viņš lūdza “Debrief” neizpaust informāciju par valdības amatpersonu atriebību notiekošās izmeklēšanas dēļ.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.