Foto: SHUTTERSTOCK

Planētas noslēpumi. Faktu atklāšana par NLO varētu sagraut pasaules ekonomiku 19

Dace Bumbiere, “Planētas Noslēpumi”, AS “Latvijas Mediji”

Reklāma
Reklāma
“Diemžēl bažas ir apstiprinājušās” – deputāts norāda uz paredzamu rezultātu 97 miljonu vērtā iepirkumā par Vanšu tilta projekta izstrādi 1
Mājas
Kādas ir tavas kulinārijas prasmes – vai māki pagatavot šos 10 ēdienus, kuri jāprot katram latvietim?
Kokteilis
Vampīrs, donors vai mags – kāds ir tavs enerģētiskais tips?
Lasīt citas ziņas

PRG (Paradigm Research Group) vadītājs Stīvs Basets ir mūsdienās pietiekami ievērojams atklātības paģērētājs “lietā par citplanētiešu klātbūtni uz Zemes”. Katrā ziņā Basets ir stingri pārliecināts par to, ka ASV valdība jau sen slepus sadarbojas ar citplanētiešiem saistībā ar dažādām antigravitācijas tehnoloģijām, un šī slepenība esot saistīta ar reliģiju, likumdošanu un derīgo izrakteņu ekonomiku. Turklāt Basets ir vienīgais oficiāli reģistrētais lobists Vašingtonā, kurš cenšas panākt, lai federālā valdība oficiāli atzītu “cilvēku rasi skarošu citplanētiešu klātbūtni”, kā tas noformulēts viņa de­klarācijā. Tiesa, viņš gan nelolo īpaši lielas ilūzijas, jo vispār Vašingtonā ieradās jau pagājušā gadsimta 90. gados, taču ātri saprata, ka nav un nebūs viegli likumdevējus un Kongresa līdzstrādniekus pierunāt piedalīties sarunās nolūkā oficiāli un atklāti apspriest citplanētiešu tēmas. Rezultātā Basets izstrādāja stratēģiju, ko aizvadītās desmitgades laikā savā arsenālā pārņēmuši arī citi lobisti. Proti, Basets pavēstīja: “Es vairs negrasos šķiest laiku sarunām ar kaut kādu stažieri Kongresa birojā. Es grasos lobēt plašsaziņas līdzekļus!”

Foto: no imdb.com


Stīvs Basets

CITI ŠOBRĪD LASA

Lūk, un PRG pētnieki nenogurstoši pauž, ka viņiem esot zināmi visi iemesli, kuru dēļ ASV valdība joprojām slēpj informāciju par citplanētiešiem (daudzviet vēstīts, ka “par NLO”, taču tas tomēr jau ir ievērojami šaurāks tematiskais loks). Viņuprāt, esot tā: ja atklāsies pilnībā visi dati par citplanētiešu klātbūtni uz Zemes, acumirklī totāli sabruks visa pasaules ekonomika. Basets vēl piebildis, ka visi “tie lidojošie šķīvīši” neizmanto ne naftu, ne benzīnu, ne gāzi un pat ne ogles, jo “to pamatā ir pilnībā cita enerģētiskā sistēma, kas neapšaubāmi ir ievērojami sarežģītāka un dziļāka, balstīta antigravitācijā…”.

Basets arī piebildis, ka atsevišķas programmas pat esot apzināti iznestas ārpus Baltā nama un Kongresa jurisdikcijas, turpinot pilnā sparā darboties kaut kur ļoti dziļi apslēptā formā, “ļoti slepenā režīmā”. Un viņš pārliecinoši uzsvēris: “Esmu pārliecināts, ka valsts vadītājs reiz gluži oficiāli atzīs šo faktu un uzrādīs pierādījumus, jo cilvēki sāks uztraukties aizvien vairāk un vēlēsies uzzināt aizvien vairāk. Un, pat ja pēc tā ekonomika vairs neattīstīsies pašreizējā veidā, tai ātri vien uzradīsies jaunas iespējas kalpot cilvēku interesēs.” Turklāt Basets arī uzsvēris, ka tostarp pat jau ar esošajiem un zināmajiem pierādījumiem par citplanētiešu klātbūtni uz Zemes jau esot pietiekami, lai šo faktu varētu atzīt par absolūti reālu.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.