Vai Ukrainā parādās pašvaldības, kas ļaunprātīgi izmanto Rietumvalstu palīdzību? 85

Vai Ukrainā parādās pašvaldības, kas ļaunprātīgi izmanto Rietumvalstu palīdzību? Īpaši Ukrainas rietumu reģionos, kur nenotiek aktīva karadarbība?

Reklāma
Reklāma
Veselam
5 populāri pārtikas produkti izraisa atmiņas zudumu – to iedarbība novērota jau īstermiņā 30
Kokteilis
FOTO. No politiķiem par aktieriem: mākslīgais intelekts nosaucis 5 latviešu politiķus, kuri uz skatuves justos kā zivis ūdenī
Kokteilis
“Tāds mīlestības putekļu mākonis mūs ir apņēmis…” Sējānu pāris dalās laimē, atgriežoties mājās ar jaundzimušo meitiņu
Lasīt citas ziņas

NBS Vecākais eksperts starptautiskās militāri reliģiskās sadarbības jautājumos Elmārs Pļaviņš uzskata, ka tā nav taisnība, jo daudzi Ukrainas iedzīvotāji, kuri izbraukuši no karadarbības zonas tagad dzīvo rietumu reģionos.

“Viņiem ir jāizdzīvo un jāpelna nauda kādā veidā. Daudzas karavīru ģimenes tur dzīvo,” viņš uzsvēra TV24 raidījumā “Aktuālais par karadarbību Ukrainā”.

CITI ŠOBRĪD LASA

Pļaviņš pastāsta, kad pēdējo reizi bijis Ļvovā, tad nejauši ticies ar kādu ģimeni, kuri saviem tuviniekiem frontē pirka dažādas lietas, lai viņi varētu efektīvāk karot.

“Viņi mēģina izdzīvot dažādos veidos, un mums nevajadzētu uz to skatīties negatīvi,” Pļaviņš uzsvēra.

Viņam piekrīt arī A/S “Dobeles dzirnavnieks” valdes priekšsēdētājs Kristaps Amsils: “Es domāju, ka mums ir jāsaprot kopējā situācija Ukrainā. Neskatoties uz reģionu, Ukraina kopumā dzīvo uz izdzīvošanas robežas, un ļoti daudzi uzņēmumi ir uz izdzīvošanas robežas.”

Amsils atgādina, ka mēs ikdienā redzam ziņas par to, ar ko ukraiņi saskaras – viņi savas preces nevar izvest, un ievest viņi arī šobrīd neko nevar robežu blokādes dēļ.

“Tā situācija visā valstī ir ļoti apgrūtinoša, un, manuprāt, nebūtu pareizi vērtēt reģionu pret reģionu,” viņš rezumēja.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.