Foto: Valsts policija

Valsts policija aicina atsaukties velosipēda īpašnieku Talsos 0

Pievieno LA.LV

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Talsu iecirknī tika saņemta informācija par Talsos, Celtnieku ielā atrastu velosipēdu.

Kokteilis
Neoficiālie padomju laiku bagātnieki: neticami, bet tieši šo profesiju pārstāvji dzīvoja kā nieres taukos 23
“Netraucējiet, pirmie 500 mērķi jau ir sarakstā.” Brovdi brīdina Minskas vadoni
9 skarbas dzīves patiesības, kuras 70. un 80. gados dzimušie bija spiesti apgūt grūtā ceļā
Lasīt citas ziņas

Šis velosipēds pie atradēja ir jau kādu laiku – sākumā viņš pats centies ar sociālo tīklu un paziņu starpniecību atrast īpašnieku, bet līdz šim neviens nav pieteicies.

Šobrīd velosipēds atrodas Talsu iecirknī un gaida savu īpašnieku. Aicinājums atsaukties velosipēda īpašnieku, zvanot darba laikā no pulksten 08:00 – 16:30 pa tālruņa numuru 63202708 vai pa tālruņa numuru 110 jebkurā laikā!

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.